Mercedes-Benz Třída SL 1998

Evidováno
220
Způsobilost na STK
96,2 %
Ø nájezd (medián)
152 732 km
Dovezeno (171 ks)
78 %

Způsobilé na 30 dnů 3,2 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 3,5 % bez plné způsobilosti, z 1 594 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1998 Mercedes-Benz Třídy SL má v českých registrech 220 vozů. Mezi ročníky tohoto modelu je nejčastější. V provozu zůstává 170 vozů (77,3 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 171 vozů (77,7 %).

Ročník 199896,2 %
Model celkem96,5 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy SL 1998 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 18 let a 28 let klesla plná způsobilost o 2,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let94,2 % -
20 let97,5 % -
22 let97,1 % -
24 let98,7 % -
26 let93,6 % -
28 let91,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.3 Benzín 142 kW (43,6 %), 2.0 Benzín 100 kW (23,6 %), 2.0 Benzín 141 kW (8,2 %).

Barevně převládá šedá-metal (16,4 %), druhá nejčastější je černá (14,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 594 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1998 mělo plnou způsobilost 96,2 %. Model jako celek dosahuje 96,5 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 96,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,5 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,2 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 152 732 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 110 526 až 194 392 km. To odpovídá asi 5 455 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (40,4 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (77,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku59631,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení44023,3 %
Brzdové zařízení37519,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav22912,1 %
Řízení1859,8 %
Výhledy673,5 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
212×
2
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
140×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
134×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
116×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
115×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
96×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
92×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
84×

Motorizace ročníku 1998

MotorPočetSTK~cena
2.3 Benzín 142 kW9695,9 %–
2.0 Benzín 100 kW5296,3 %–

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy SL 1998 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo32,7 % · 56 vozidel
  • Itálie9,9 % · 17 vozidel
  • Německo (NDR)3,5 % · 6 vozidel
  • Spojené Státy Americké2,9 % · 5 vozidel
  • Rakousko1,8 % · 3 vozidla
  • ostatní země5,3 % · 9 vozidel
  • země neurčena43,9 % · 75 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj19,9 % · 318 prohlídek
  • Hlavní město Praha17,6 % · 281 prohlídek
  • Jihomoravský kraj11,9 % · 189 prohlídek
  • ostatní50,6 % · 806 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza16,4 % · 36 vozidel
  • Černá14,5 % · 32 vozidel
  • Šedá13,6 % · 30 vozidel
  • Modrá metalíza7,3 % · 16 vozidel
  • Stříbrná metalíza7,3 % · 16 vozidel
  • ostatní40,9 % · 90 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
45,5 %
evidováno u 171 vozů
Airbag
18,6 %
evidováno u 70 vozů
Katalyzátor
16,2 %
evidováno u 61 vozů
ASR
10,4 %
evidováno u 39 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 41,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 92,2 %EURO 3 · 4,5 %EURO 1 · 2,6 %EURO 4 · 0,6 %

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy SL

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu SL 1998

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.