Mercedes-Benz Třída SL 2004

Evidováno
212
Způsobilost na STK
95,6 %
Ø nájezd (medián)
129 490 km
Dovezeno (128 ks)
60 %

Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti, z 1 929 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Mercedes-Benz Třída SL ročníku 2004 má v ČR 212 vozů. V provozu jich zůstává 178 vozů (84,0 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 60,4 % (128 vozů).

Ročník 200495,6 %
Model celkem96,5 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy SL 2004 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
8 let92,1 % -
10 let95,8 % -
12 let91,9 % -
14 let95,5 % -
16 let92,6 % -
18 let92,4 % -
20 let95,3 % -
22 let93,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 120 kW (50,9 %), 3.5 Benzín 200 kW (16,5 %), 5.0 Benzín 225 kW (12,3 %).

Barevně převládá stříbrná-metal (25,5 %), druhá nejčastější je černá-metal (18,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 929 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 95,6 %. Model jako celek dosahuje 96,5 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,2 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2003 (96,8 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 129 490 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 89 422 až 174 364 km. To odpovídá asi 5 886 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (37,5 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (60,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku28222,3 %
Brzdové zařízení26520,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení25520,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav13010,3 %
Obtěžování okolí1138,9 %
Řízení1007,9 %
Výhledy705,5 %
Identifikace vozidla504,0 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
113×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
78×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
75×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
70×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
60×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
57×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
48×
8
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
45×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

8,2 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 189 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2004

MotorPočetSTK~cena
1.8 Benzín 120 kW10894,9 %–

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy SL 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo42,2 % · 54 vozidel
  • Itálie5,5 % · 7 vozidel
  • Švýcarsko3,9 % · 5 vozidel
  • Japonsko2,3 % · 3 vozidla
  • Polsko2,3 % · 3 vozidla
  • ostatní země7,0 % · 9 vozidel
  • země neurčena36,7 % · 47 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj25,3 % · 488 prohlídek
  • Hlavní město Praha23,6 % · 456 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj18,5 % · 357 prohlídek
  • ostatní32,6 % · 628 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Stříbrná metalíza25,5 % · 54 vozidel
  • Černá metalíza18,4 % · 39 vozidel
  • Černá16,0 % · 34 vozidel
  • Šedá14,6 % · 31 vozidel
  • Šedá metalíza11,3 % · 24 vozidel
  • ostatní14,2 % · 30 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
39,0 %
evidováno u 182 vozů
Katalyzátor
9,6 %
evidováno u 45 vozů
Omezovač rychlosti
7,7 %
evidováno u 36 vozů
Airbag
6,2 %
evidováno u 29 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 38,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 72,9 %EURO 3 · 24,9 %EURO 2 · 1,7 %EURO 5 · 0,6 %

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy SL

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu SL 2004

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.