Mercedes-Benz Třída SL 1997

Evidováno
171
Způsobilost na STK
96,1 %
Ø nájezd (medián)
151 688 km
Dovezeno (138 ks)
81 %

Způsobilé na 30 dnů 3,2 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti, z 1 432 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Mercedes-Benz Třída SL ročníku 1997 má v ČR 171 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu jich zůstává 136 vozů (79,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 80,7 % (138 vozů).

Ročník 199796,1 %
Model celkem96,5 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy SL 1997 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 20 let a 28 let klesla plná způsobilost o 2,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
20 let96,9 % -
22 let91,3 % -
24 let96,7 % -
26 let89,9 % -
28 let94,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.3 Benzín 142 kW (35,1 %), 2.0 Benzín 100 kW (21,1 %), 3.2 Benzín 170 kW (10,5 %).

Barevně převládá šedá-metal (19,9 %), druhá nejčastější je šedá (14,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 432 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1997 mělo plnou způsobilost 96,1 %. Model jako celek dosahuje 96,5 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 96,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,4 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 151 688 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 119 303 až 193 619 km. To odpovídá asi 5 231 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (43,6 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (80,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku56636,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení32120,8 %
Brzdové zařízení32020,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav21714,1 %
Řízení1197,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
191×
2
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
137×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
105×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
98×
5
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
92×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
86×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
84×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
76×

Motorizace ročníku 1997

MotorPočetSTK~cena
2.3 Benzín 142 kW6095,6 %–

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy SL 1997 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo28,3 % · 39 vozidel
  • Itálie14,5 % · 20 vozidel
  • Polsko2,2 % · 3 vozidla
  • Švýcarsko2,2 % · 3 vozidla
  • Francie1,4 % · 2 vozidla
  • ostatní země2,2 % · 3 vozidla
  • země neurčena49,3 % · 68 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj24,1 % · 345 prohlídek
  • Hlavní město Praha19,0 % · 272 prohlídek
  • Jihomoravský kraj12,2 % · 174 prohlídek
  • ostatní44,8 % · 641 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza19,9 % · 34 vozidel
  • Šedá14,6 % · 25 vozidel
  • Stříbrná metalíza12,9 % · 22 vozidel
  • Modrá metalíza10,5 % · 18 vozidel
  • Černá8,2 % · 14 vozidel
  • ostatní33,9 % · 58 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
43,0 %
evidováno u 135 vozů
Airbag
17,8 %
evidováno u 56 vozů
Katalyzátor
14,3 %
evidováno u 45 vozů
ASR
8,9 %
evidováno u 28 vozů
Klimatizace
5,4 %
evidováno u 17 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 34,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 93,6 %EURO 1 · 5,5 %EURO 3 · 0,9 %

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy SL

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu SL 1997

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.