Mercedes-Benz Třída CL 2020

Evidováno
206
Způsobilost na STK
98,6 %
Ø nájezd (medián)
58 163 km
Dovezeno (72 ks)
35 %

Způsobilé na 30 dnů 1,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,4 % bez plné způsobilosti, z 736 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Mercedes-Benz Třídu CL ročníku 2020 eviduje registr 206 vozů. Aktivně jezdí 190 vozů (92,2 %), dovoz tvoří 35,0 % ročníku (72 vozů).

Ročník 202098,6 %
Model celkem96,1 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy CL 2020 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,1 %50 000 až 90 000 km
6 let99,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 110 kW (21,8 %), 1.3 Benzín 100 kW (21,8 %), 1.3 Benzín 120 kW (15,5 %).

Nejčastější barva je černá (35,4 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 736 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2020 mělo plnou způsobilost 98,6 %. Model jako celek dosahuje 96,1 %, tento ročník je tedy o 2,5 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,4 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 45,6 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 58 163 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 32 227 až 92 353 km. To odpovídá asi 9 694 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (53,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
57×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
4×
3
Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002).
Identifikace vozidla · kód 0.2.2.1.2
4×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.3
4×
5
U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.5
3×
6
Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.6.1
3×
7
Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.9
3×
8
Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin).
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.5.1
3×

Motorizace ročníku 2020

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 110 kW4597,9 %–
1.3 Benzín 100 kW4598,8 %–

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy CL 2020 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo76,4 % · 55 vozidel
  • Belgie9,7 % · 7 vozidel
  • Dánsko2,8 % · 2 vozidla
  • Maďarsko2,8 % · 2 vozidla
  • Slovensko2,8 % · 2 vozidla
  • ostatní země5,6 % · 4 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha53,7 % · 485 prohlídek
  • Jihomoravský kraj23,1 % · 209 prohlídek
  • Středočeský kraj23,1 % · 209 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá35,4 % · 73 vozidel
  • Šedá27,2 % · 56 vozidel
  • Bílá23,8 % · 49 vozidel
  • Modrá5,8 % · 12 vozidel
  • Žlutá5,8 % · 12 vozidel
  • ostatní1,9 % · 4 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
9,7 %
evidováno u 90 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 55,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,8 %EURO 5 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 932 vozů Mercedes-Benz Třídy CL 2020 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
83,9 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,8 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
69,6 %
vyvezeno 21,8 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2020 patří u Třídy CL k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,5 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy CL

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu CL 2020

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.