Mercedes-Benz Třída CL 2016

Evidováno
144
Způsobilost na STK
97,4 %
Ø nájezd (medián)
101 184 km
Dovezeno (77 ks)
53 %

Způsobilé na 30 dnů 2,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti, z 880 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2016 Mercedes-Benz Třídy CL má v českých registrech 144 vozů. V provozu zůstává 135 vozů (93,8 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 77 vozů (53,5 %).

Ročník 201697,4 %
Model celkem96,1 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy CL 2016 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 2,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,8 % -
6 let93,9 % -
8 let96,2 % -
10 let94,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 190 kW (21,5 %), 2.1 Nafta 130 kW (20,1 %), 2.1 Nafta 100 kW (19,4 %).

Nejčastější barva je šedá (35,4 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 880 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2016 mělo plnou způsobilost 97,4 %. Model jako celek dosahuje 96,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 46,9 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 101 184 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 69 393 až 143 550 km. To odpovídá asi 10 118 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (54,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (53,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
50×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
14×
3
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
12×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
9×
5
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
9×
6
Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11
6×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
5×
8
Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.4
5×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,9 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 955 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy CL 2016 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo79,2 % · 61 vozidel
  • Itálie5,2 % · 4 vozidla
  • Slovensko5,2 % · 4 vozidla
  • Belgie3,9 % · 3 vozidla
  • Francie3,9 % · 3 vozidla
  • ostatní země1,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena1,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha54,7 % · 597 prohlídek
  • Středočeský kraj29,0 % · 317 prohlídek
  • Jihomoravský kraj16,3 % · 178 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá32,7 % · 51 vozidel
  • Černá28,2 % · 44 vozidel
  • Bílá23,7 % · 37 vozidel
  • Červená11,5 % · 18 vozidel
  • Modrá3,8 % · 6 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
9,0 %
evidováno u 52 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 54,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 97,8 %EURO 5 · 1,6 %EURO 4 · 0,6 %

Majitelé a osud v registru

Z 579 vozů Mercedes-Benz Třídy CL 2016 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
76,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
3 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,0 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
72,0 %
vyvezeno 27,3 % · zaniklo 0,0 %

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy CL

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu CL 2016

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.