Mercedes-Benz Třída CL 2019

Evidováno
170
Způsobilost na STK
98,4 %
Ø nájezd (medián)
65 235 km
Dovezeno (40 ks)
24 %

Způsobilé na 30 dnů 1,4 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti, z 701 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2019 eviduje registr Mercedes-Benz Třídy CL 170 vozů. V provozu jich zůstává 154 vozů (90,6 %); ze zahraničí dovezeno 40 vozů (23,5 %).

Ročník 201998,4 %
Model celkem96,1 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy CL 2019 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 1,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,2 %40 000 až 90 000 km
6 let97,1 %70 000 až 130 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.9 Nafta 250 kW (14,1 %), 1.3 Benzín 120 kW (14,1 %), 2.0 Benzín 140 kW (12,4 %).

Nejčastější barva je černá (34,1 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 701 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2019 mělo plnou způsobilost 98,4 %. Model jako celek dosahuje 96,1 %, tento ročník je tedy o 2,3 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 41,2 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 65 235 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 38 377 až 98 491 km. To odpovídá asi 9 319 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (50,5 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
28×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
7×
3
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
6×
Zobrazit dalších 5 závad
4
V poli výhledu řidiče směrem dopředu (v úhlu 180°) je celkový prostup světla přes zasklení nižší než 70 %.
Výhledy · kód 3.2.2.1
3×
5
Vozidlo, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek.
Identifikace vozidla · kód 0.1.1
2×
6
Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.4.1.1
2×
7
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.10.2.1
2×
8
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
2×

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy CL 2019 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo72,5 % · 29 vozidel
  • Rakousko7,5 % · 3 vozidla
  • Belgie5,0 % · 2 vozidla
  • Bahamské společenství2,5 % · 1 vozidlo
  • Francie2,5 % · 1 vozidlo
  • ostatní země7,5 % · 3 vozidla
  • země neurčena2,5 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha50,5 % · 400 prohlídek
  • Středočeský kraj25,3 % · 200 prohlídek
  • Jihomoravský kraj24,2 % · 192 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá33,1 % · 58 vozidel
  • Bílá32,6 % · 57 vozidel
  • Šedá25,7 % · 45 vozidel
  • Červená5,7 % · 10 vozidel
  • Žlutá2,9 % · 5 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
13,6 %
evidováno u 91 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 56,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 668 vozů Mercedes-Benz Třídy CL 2019 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
85,3 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,9 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
69,8 %
vyvezeno 24,0 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2019 patří u Třídy CL k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,3 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy CL

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu CL 2019

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.