Mercedes-Benz Třída CL 2004

Evidováno
207
Způsobilost na STK
95,7 %
Ø nájezd (medián)
186 810 km
Dovezeno (142 ks)
69 %

Způsobilé na 30 dnů 3,6 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti, z 2 020 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2004 Mercedes-Benz Třídy CL má v českých registrech 207 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu zůstává 154 vozů (74,4 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 142 vozů (68,6 %).

Ročník 200495,7 %
Model celkem96,1 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy CL 2004 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 6 let a 22 let klesla plná způsobilost o 6,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
6 let94,1 % -
8 let92,8 % -
10 let94,0 % -
12 let95,8 % -
14 let98,6 % -
16 let94,1 % -
18 let93,8 % -
20 let92,7 % -
22 let87,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.7 Nafta 125 kW (29,0 %), 1.8 Benzín 120 kW (20,3 %), 3.5 Benzín 200 kW (14,5 %).

Barevně převládá šedá (20,3 %), druhá nejčastější je stříbrná-metal (19,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 020 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 95,7 %. Model jako celek dosahuje 96,1 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 186 810 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 138 439 až 234 804 km. To odpovídá asi 8 491 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (44,0 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (68,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku51826,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení42021,3 %
Brzdové zařízení40520,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav20110,2 %
Řízení1497,5 %
Výhledy1186,0 %
Obtěžování okolí1115,6 %
Identifikace vozidla542,7 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
185×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
158×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
110×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
108×
5
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
92×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
82×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
81×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
78×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

7,2 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 885 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2004

MotorPočetSTK~cena
2.7 Nafta 125 kW6095,0 %–
1.8 Benzín 120 kW4296,0 %–

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy CL 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo41,5 % · 59 vozidel
  • Itálie16,9 % · 24 vozidel
  • Belgie3,5 % · 5 vozidel
  • Německo (NDR)2,1 % · 3 vozidla
  • Rakousko1,4 % · 2 vozidla
  • ostatní země5,6 % · 8 vozidel
  • země neurčena28,9 % · 41 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha24,2 % · 488 prohlídek
  • Středočeský kraj20,0 % · 404 prohlídek
  • Jihomoravský kraj10,8 % · 218 prohlídek
  • ostatní45,0 % · 910 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá20,3 % · 42 vozidel
  • Stříbrná metalíza19,8 % · 41 vozidel
  • Černá metalíza17,9 % · 37 vozidel
  • Černá15,9 % · 33 vozidel
  • Modrá metalíza7,7 % · 16 vozidel
  • ostatní18,4 % · 38 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
42,2 %
evidováno u 158 vozů
Katalyzátor
9,4 %
evidováno u 35 vozů
Airbag
8,0 %
evidováno u 30 vozů
Tažné zařízení
7,0 %
evidováno u 26 vozů
Klimatizace
5,3 %
evidováno u 20 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 47,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 54,2 %EURO 4 · 45,8 %

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy CL

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu CL 2004

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.