Mazda 2 2011

Evidováno
164
Způsobilost na STK
96,9 %
Ø nájezd (medián)
75 176 km
Dovezeno (24 ks)
15 %

Způsobilé na 30 dnů 2,5 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti, z 1 250 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 85 000 Kčmedián 99 500 Kčdo 119 416 Kč

V roce 2011 eviduje registr Mazdy 2 164 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 146 vozů (89,0 %); ze zahraničí dovezeno 24 vozů (14,6 %).

Ročník 201196,9 %
Model celkem95,4 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy 2 2011 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 5,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,3 % -
6 let96,6 % -
8 let97,5 % -
10 let94,3 % -
12 let94,7 % -
14 let93,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 55 kW (56,7 %), 1.3 Benzín 62 kW (22,6 %), 1.3 Benzín 63 kW (14,0 %).

Barevně převládá modrá-metal (23,2 %), druhá nejčastější je zelená-metal (10,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 250 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 96,9 %. Model jako celek dosahuje 95,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,2 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2010 (95,8 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 75 176 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 42 295 až 120 679 km. To odpovídá asi 5 012 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (40,0 %), pak následují Jihomoravský kraj a Praha.

Podíl dovozů (14,6 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku43237,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení35330,7 %
Brzdové zařízení13812,0 %
Výhledy998,6 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav685,9 %
Identifikace vozidla595,1 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
193×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
190×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
122×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
87×
5
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
57×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
54×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
48×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
47×

Motorizace ročníku 2011

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 55 kW9396,3 %92 250 Kč

Cenový odhad

85 000
od Kč
99 500
medián Kč
119 416
do Kč

Při nájezdu kolem 141 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km129 000 Kč
100 000 km112 000 Kč
150 000 km98 000 Kč
200 000 km78 000 Kč
250 000 km70 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mazda 2 ročníku 2011 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 99 500 Kč (při mediánovém nájezdu 140 784 km). Běžné rozpětí je od 85 000 do 119 416 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 131 340 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 67 196 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 129 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 70 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mazdy 2 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko45,8 % · 11 vozidel
  • Německo37,5 % · 9 vozidel
  • Francie8,3 % · 2 vozidla
  • Slovensko4,2 % · 1 vozidlo
  • Švýcarsko4,2 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj19,9 % · 249 prohlídek
  • Jihomoravský kraj17,6 % · 220 prohlídek
  • Hlavní město Praha12,2 % · 153 prohlídek
  • ostatní50,2 % · 628 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza23,2 % · 38 vozidel
  • Zelená metalíza10,4 % · 17 vozidel
  • Modrá9,1 % · 15 vozidel
  • Červená základní8,5 % · 14 vozidel
  • Šedá metalíza7,9 % · 13 vozidel
  • ostatní40,9 % · 67 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
42,6 %
evidováno u 120 vozů
Katalyzátor
9,2 %
evidováno u 26 vozů
Tažné zařízení
8,2 %
evidováno u 23 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 52,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 77,6 %EURO 4 · 21,1 %EURO 3 · 0,7 %EURO 6 · 0,7 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2011 patří u 2 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,5 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mazdy 2

Proklepněte konkrétní Mazdu 2 2011

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.