Mazda 121 2000
Způsobilé na 30 dnů 5,9 % · Nezpůsobilé 2,2 % (celkem 8,1 % bez plné způsobilosti, z 1 101 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 11,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Mazdu 121 ročníku 2000 eviduje registr 152 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. Aktivně jezdí 33 vozů (21,7 %), dovoz tvoří 28,9 % ročníku (44 vozů).
Jak ročník stárne
Mazdy 121 2000 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 10 let | 84,4 % | - |
| 12 let | 82,5 % | - |
| 14 let | 89,8 % | - |
| 16 let | 83,5 % | - |
| 18 let | 87,9 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 55 kW (46,7 %), 1.3 Benzín 44 kW (42,1 %), 1.3 Benzín 37 kW (9,2 %).
Barevně převládá zelená-metal (21,1 %), druhá nejčastější je červená-základní (13,8 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 101 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2000 mělo plnou způsobilost 90,9 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 90,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,9 % a „Nezpůsobilé“ 2,2 % ze všech prohlídek (celkem 8,1 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 109 300 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 77 394 až 139 952 km. To odpovídá asi 4 204 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (37,1 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 1 039 | 41,9 % |
| Brzdové zařízení | 765 | 30,8 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 274 | 11,0 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 232 | 9,4 % |
| Řízení | 112 | 4,5 % |
| Výhledy | 59 | 2,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2000
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.2 Benzín 55 kW | 71 | 90,3 % | – |
| 1.3 Benzín 44 kW | 64 | 90,4 % | – |
Z registru vozidel
Složení Mazdy 121 2000 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo9,1 % · 4 vozidla
- země neurčena90,9 % · 40 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj14,2 % · 156 prohlídek
- Hlavní město Praha13,7 % · 151 prohlídek
- Jihomoravský kraj10,4 % · 114 prohlídek
- ostatní61,8 % · 680 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Zelená metalíza21,1 % · 32 vozidel
- Červená základní13,8 % · 21 vozidel
- Modrá tmavá12,5 % · 19 vozidel
- Modrá metalíza9,2 % · 14 vozidel
- Stříbrná metalíza8,6 % · 13 vozidel
- ostatní34,9 % · 53 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 11,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Mazdu 121 2000
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.