Mazda 121 1993
Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 5,9 % bez plné způsobilosti, z 995 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 23,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 1993 Mazdy 121 má v českých registrech 350 vozů. V provozu zůstává 39 vozů (11,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 204 vozů (58,3 %).
Jak ročník stárne
Mazdy 121 1993 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 16 let | 72,0 % | - |
| 18 let | 80,5 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín (83,4 %), 1.3 Benzín 53 kW (12,3 %), 1.3 Benzín 40 kW (1,7 %).
Barevně převládá červená-základní (28,6 %), druhá nejčastější je modrá-metal (19,1 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 995 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1993 mělo plnou způsobilost 92,2 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,1 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 92,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,6 % a „Nezpůsobilé“ 1,3 % ze všech prohlídek (celkem 5,9 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,9 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 152 823 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 129 000 až 182 146 km. To odpovídá asi 4 631 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (37,2 %), pak následují Vysočina a Jihočeský kraj.
Vysoký podíl dovozů (58,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 593 | 44,9 % |
| Brzdové zařízení | 358 | 27,1 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 142 | 10,7 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 141 | 10,7 % |
| Řízení | 88 | 6,7 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1993
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.3 Benzín 53 kW | 43 | 92,4 % | – |
Z registru vozidel
Složení Mazdy 121 1993 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo7,8 % · 16 vozidel
- Rakousko2,9 % · 6 vozidel
- Švýcarsko0,5 % · 1 vozidlo
- země neurčena88,7 % · 181 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Jihomoravský kraj13,1 % · 130 prohlídek
- Kraj Vysočina12,4 % · 123 prohlídek
- Jihočeský kraj9,6 % · 96 prohlídek
- ostatní64,9 % · 646 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená základní28,6 % · 100 vozidel
- Modrá metalíza19,1 % · 67 vozidel
- Modrozel metalíza11,4 % · 40 vozidel
- Zelená metalíza9,7 % · 34 vozidel
- Červená metalíza9,1 % · 32 vozidel
- ostatní22,0 % · 77 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Proklepněte konkrétní Mazdu 121 1993
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.