Ford C-Max 2014

Evidováno
136
Způsobilost na STK
96,0 %
Ø nájezd (medián)
136 446 km
Dovezeno (96 ks)
71 %

Způsobilé na 30 dnů 3,9 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti, z 751 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 100 000 Kčmedián 121 450 Kčdo 130 653 Kč

Ford C-Max ročníku 2014 má v ČR 136 vozů. V provozu jich zůstává 129 vozů (94,9 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 70,6 % (96 vozů).

Ročník 201496,0 %
Model celkem94,9 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Fordu C-Max 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 9,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,3 % -
6 let95,4 % -
8 let93,6 % -
10 let94,4 % -
12 let88,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Nafta 85 kW (23,5 %), 1.0 Benzín 92 kW (19,9 %), 2.0 Nafta 103 kW (14,7 %).

Barevně převládá bílá (23,5 %), druhá nejčastější je modrá (19,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 751 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 96,0 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 136 446 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 90 069 až 174 510 km. To odpovídá asi 11 371 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (44,8 %), pak následují Středočeský kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (70,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Obtěžování okolí37624,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení37424,5 %
Podvozek a části připevněné k podvozku30820,2 %
Brzdové zařízení1519,9 %
Výhledy1368,9 %
Řízení946,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav875,7 %

Nejčastější závady STK

1
Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1
150×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
137×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
128×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1
120×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
104×
6
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
101×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
95×
8
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
81×

Na co se zaměřit u ročníku 2014

Závady, které technici u Fordu C-Max 2014 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1B4,07×
Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1B3,15×
Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8B2,45×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 182 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)kód 8.2.2.1.112 let257
Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.114 let546
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.114 let3 391
Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.815 let477
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.115 let5 933

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,2 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 2 145 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

100 000
od Kč
121 450
medián Kč
130 653
do Kč

Při nájezdu kolem 180 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km157 000 Kč
150 000 km135 000 Kč
200 000 km111 000 Kč
250 000 km94 000 Kč
300 000 km75 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Ford C-Max ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 121 450 Kč (při mediánovém nájezdu 179 652 km). Běžné rozpětí je od 100 000 do 130 653 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 173 936 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 78 400 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 157 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 75 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fordu C-Max 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo54,2 % · 52 vozidel
  • Francie17,7 % · 17 vozidel
  • Itálie12,5 % · 12 vozidel
  • Rakousko8,3 % · 8 vozidel
  • Belgie4,2 % · 4 vozidla
  • ostatní země2,1 % · 2 vozidla
  • země neurčena1,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj44,8 % · 466 prohlídek
  • Středočeský kraj29,6 % · 308 prohlídek
  • Hlavní město Praha25,6 % · 267 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá23,5 % · 32 vozidel
  • Modrá19,9 % · 27 vozidel
  • Šedá19,9 % · 27 vozidel
  • Černá13,2 % · 18 vozidel
  • Hnědá11,8 % · 16 vozidel
  • ostatní11,8 % · 16 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
32,5 %
evidováno u 190 vozů
ABS
16,1 %
evidováno u 94 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 47,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 98,2 %EURO 6 · 1,8 %

Majitelé a osud v registru

Z 584 vozů Fordu C-Max 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
33,2 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,1 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
90,6 %
vyvezeno 8,6 % · zaniklo 0,3 %

Jiné ročníky Fordu C-Max

Proklepněte konkrétní Ford C-Max 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.