Ford C-Max 2013
Způsobilé na 30 dnů 3,2 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 3,5 % bez plné způsobilosti, z 1 084 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 77 332 Kčmedián 101 504 Kčdo 130 089 Kč
Ročník 2013 Fordu C-Max má v českých registrech 178 vozů. V provozu zůstává 173 vozů (97,2 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 115 vozů (64,6 %).
Jak ročník stárne
Fordu C-Max 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 6,0 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 98,9 % | - |
| 6 let | 95,9 % | 60 000 až 150 000 km |
| 8 let | 97,3 % | 70 000 až 160 000 km |
| 10 let | 95,8 % | 100 000 až 170 000 km |
| 12 let | 92,9 % | 110 000 až 190 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 92 kW (20,2 %), 1.6 Nafta 85 kW (19,1 %), 1.6 Benzín 77 kW (14,6 %).
Barevně převládá šedá (28,7 %), druhá nejčastější je bílá (18,0 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 084 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 96,5 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,5 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 96,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 3,5 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 130 369 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 86 828 až 169 603 km. To odpovídá asi 10 028 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (40,8 %), pak následují Praha a Středočeský kraj.
Vysoký podíl dovozů (64,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 689 | 27,7 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 589 | 23,7 % |
| Brzdové zařízení | 357 | 14,4 % |
| Obtěžování okolí | 306 | 12,3 % |
| Výhledy | 200 | 8,0 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 154 | 6,2 % |
| Řízení | 129 | 5,2 % |
| Identifikace vozidla | 61 | 2,5 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2013
Závady, které technici u Fordu C-Max 2013 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1 | B | 3,06× |
| Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1 | B | 2,3× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)kód 8.2.2.1.1 | 12 let | 257 |
| Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.1 | 14 let | 546 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 14 let | 3 391 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 15 let | 5 933 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 181 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 132 000 Kč |
| 150 000 km | 114 000 Kč |
| 200 000 km | 93 000 Kč |
| 250 000 km | 78 000 Kč |
| 300 000 km | 62 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Ford C-Max ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 101 504 Kč (při mediánovém nájezdu 180 644 km). Běžné rozpětí je od 77 332 do 130 089 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 160 562 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 68 950 Kč.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 132 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 62 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Fordu C-Max 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo55,7 % · 64 vozidel
- Francie16,5 % · 19 vozidel
- Itálie13,0 % · 15 vozidel
- Rakousko7,8 % · 9 vozidel
- Belgie3,5 % · 4 vozidla
- ostatní země1,7 % · 2 vozidla
- země neurčena1,7 % · 2 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Jihomoravský kraj40,8 % · 560 prohlídek
- Hlavní město Praha32,2 % · 442 prohlídek
- Středočeský kraj27,1 % · 372 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá28,7 % · 51 vozidel
- Bílá18,0 % · 32 vozidel
- Černá12,4 % · 22 vozidel
- Hnědá12,4 % · 22 vozidel
- Hnědá metalíza7,3 % · 13 vozidel
- ostatní21,3 % · 38 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 46,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 831 vozů Fordu C-Max 2013 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2013 patří u C-Max k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,5 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Ford C-Max 2013
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.