Fiat Ulysse 2006

Evidováno
61
Způsobilost na STK
92,8 %
Ø nájezd (medián)
199 582 km
Dovezeno (60 ks)
98 %

Způsobilé na 30 dnů 5,1 % · Nezpůsobilé 1,7 % (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti, z 594 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2006 eviduje registr Fiatu Ulysse 61 vozů. V provozu jich zůstává 38 vozů (62,3 %); ze zahraničí dovezeno 60 vozů (98,4 %).

Ročník 200692,8 %
Model celkem91,4 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Ulysse 2006 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let91,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.2 Nafta 94 kW (41,0 %), 2.0 Nafta 80 kW (29,5 %), 2.0 Nafta 100 kW (16,4 %).

Barevně převládá šedá (21,3 %), druhá nejčastější je modrá-metal (18,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 594 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 92,8 %. Model jako celek dosahuje 91,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,3 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,7 % ze všech prohlídek (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2005 (91,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 199 582 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 163 436 až 248 286 km. To odpovídá asi 9 979 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (45,0 %), pak následují Plzeňský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (98,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku77331,2 %
Brzdové zařízení62325,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení49019,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2178,8 %
Řízení1867,5 %
Výhledy1285,2 %
Obtěžování okolí582,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
316×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
187×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
175×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
171×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
141×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
130×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
98×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
95×

Z registru vozidel

Složení Fiatu Ulysse 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie31,7 % · 19 vozidel
  • Německo31,7 % · 19 vozidel
  • Rakousko20,0 % · 12 vozidel
  • Švýcarsko5,0 % · 3 vozidla
  • Belgie3,3 % · 2 vozidla
  • ostatní země5,0 % · 3 vozidla
  • země neurčena3,3 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj35,5 % · 211 prohlídek
  • Plzeňský kraj22,1 % · 131 prohlídek
  • Jihomoravský kraj21,4 % · 127 prohlídek
  • ostatní21,0 % · 125 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá21,3 % · 13 vozidel
  • Modrá metalíza18,0 % · 11 vozidel
  • Šedá metalíza18,0 % · 11 vozidel
  • Modrá8,2 % · 5 vozidel
  • Stříbrná metalíza8,2 % · 5 vozidel
  • ostatní26,2 % · 16 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
46,5 %
evidováno u 86 vozů
ABS
28,1 %
evidováno u 52 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 23,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 52,3 %EURO 3 · 47,7 %

Jiné ročníky Fiatu Ulysse

Proklepněte konkrétní Fiat Ulysse 2006

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.