Fiat Ulysse 1994
Způsobilé na 30 dnů 6,9 % · Nezpůsobilé 1,8 % (celkem 8,7 % bez plné způsobilosti, z 277 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 15,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 1994 Fiatu Ulysse má v českých registrech 64 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. V provozu zůstává 13 vozů (20,3 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 54 vozů (84,4 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 89 kW (51,6 %), 2.0 Benzín (23,4 %), 2.0 Benzín 108 kW (14,1 %).
Barevně převládá šedá-metal (23,4 %), druhá nejčastější je zelená-metal (15,6 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 277 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1994 mělo plnou způsobilost 89,7 %. Model jako celek dosahuje 91,4 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,7 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 89,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,9 % a „Nezpůsobilé“ 1,8 % ze všech prohlídek (celkem 8,7 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,1 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 206 396 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 174 508 až 246 469 km. To odpovídá asi 6 450 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Královéhradeckém kraji (39,5 %), pak následují Středočeský kraj a Pardubický kraj.
Vysoký podíl dovozů (84,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 230 | 37,8 % |
| Brzdové zařízení | 143 | 23,5 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 80 | 13,2 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 79 | 13,0 % |
| Řízení | 76 | 12,5 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Fiatu Ulysse 1994 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo16,7 % · 9 vozidel
- Itálie5,6 % · 3 vozidla
- Rakousko5,6 % · 3 vozidla
- Francie1,9 % · 1 vozidlo
- země neurčena70,4 % · 38 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Královéhradecký kraj17,0 % · 47 prohlídek
- Středočeský kraj13,4 % · 37 prohlídek
- Pardubický kraj12,6 % · 35 prohlídek
- ostatní57,0 % · 158 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá metalíza23,4 % · 15 vozidel
- Zelená metalíza15,6 % · 10 vozidel
- Modrá metalíza14,1 % · 9 vozidel
- Modrá tmavá12,5 % · 8 vozidel
- Červená metalíza10,9 % · 7 vozidel
- ostatní23,4 % · 15 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 4,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1994 je mezi ročníky Ulysse podprůměrný. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Proklepněte konkrétní Fiat Ulysse 1994
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.