Fiat Ulysse 2001

Evidováno
126
Způsobilost na STK
92,6 %
Ø nájezd (medián)
207 909 km
Dovezeno (124 ks)
98 %

Způsobilé na 30 dnů 5,6 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti, z 1 059 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Fiat Ulysse ročníku 2001 eviduje registr 126 vozů. Aktivně jezdí 35 vozů (27,8 %), dovoz tvoří 98,4 % ročníku (124 vozů).

Ročník 200192,6 %
Model celkem91,4 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Ulysse 2001 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
16 let91,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 80 kW (85,7 %), 2.0 Benzín 100 kW (14,3 %).

Nejčastější barva je šedá-metal (31,0 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 059 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2001 mělo plnou způsobilost 92,6 %. Model jako celek dosahuje 91,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,1 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,6 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,0 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 207 909 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 165 865 až 256 001 km. To odpovídá asi 8 316 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (42,5 %), pak následují Středočeský kraj a Jihočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (98,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 01839,0 %
Brzdové zařízení59622,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení36914,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2569,8 %
Řízení2459,4 %
Výhledy1264,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
407×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
230×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
218×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
185×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
139×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
132×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
109×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
90×

Motorizace ročníku 2001

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 80 kW10892,6 %–

Z registru vozidel

Složení Fiatu Ulysse 2001 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie21,0 % · 26 vozidel
  • Německo19,4 % · 24 vozidel
  • Rakousko4,8 % · 6 vozidel
  • Francie3,2 % · 4 vozidla
  • Belgie1,6 % · 2 vozidla
  • ostatní země0,8 % · 1 vozidlo
  • země neurčena49,2 % · 61 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj17,8 % · 189 prohlídek
  • Středočeský kraj12,6 % · 133 prohlídek
  • Jihočeský kraj11,6 % · 123 prohlídek
  • ostatní58,0 % · 614 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza31,0 % · 39 vozidel
  • Modrá metalíza17,5 % · 22 vozidel
  • Modrá tmavá11,1 % · 14 vozidel
  • Stříbrná9,5 % · 12 vozidel
  • Šedá7,1 % · 9 vozidel
  • ostatní23,8 % · 30 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
62,9 %
evidováno u 107 vozů
Tažné zařízení
61,2 %
evidováno u 104 vozů
Airbag
16,5 %
evidováno u 28 vozů
Klimatizace
9,4 %
evidováno u 16 vozů
Katalyzátor
7,1 %
evidováno u 12 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 11,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 95,0 %EURO 4 · 5,0 %

Jiné ročníky Fiatu Ulysse

Proklepněte konkrétní Fiat Ulysse 2001

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.