Citroën C8 2003

Evidováno
578
Způsobilost na STK
92,0 %
Ø nájezd (medián)
209 086 km
Dovezeno (500 ks)
87 %

Způsobilé na 30 dnů 6,2 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti, z 5 512 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2003 Citroënu C8 má v českých registrech 578 vozů. Jde zároveň o rok s nejvyšším počtem registrací tohoto modelu v ČR. V provozu zůstává 206 vozů (35,6 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 500 vozů (86,5 %).

Ročník 200392,0 %
Model celkem92,0 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C8 2003 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 6 let a 22 let klesla plná způsobilost o 10,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
6 let89,7 % -
8 let84,1 % -
10 let91,3 % -
12 let87,0 % -
14 let92,9 % -
16 let90,8 % -
18 let91,4 % -
20 let91,5 % -
22 let79,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.2 Nafta 94 kW (53,6 %), 2.0 Nafta 79 kW (28,4 %), 2.0 Benzín 100 kW (7,1 %).

Barevně převládá šedá-metal (25,6 %), druhá nejčastější je modrá-metal (15,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 5 512 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2003 mělo plnou způsobilost 92,0 %. Model jako celek dosahuje 92,0 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 92,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2002 (90,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,6 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 209 086 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 168 103 až 253 205 km. To odpovídá asi 9 091 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (45,9 %), pak následují Jihomoravský kraj a Jihočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (86,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku4 06433,0 %
Brzdové zařízení3 03224,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení2 04316,6 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1 26710,3 %
Řízení8346,8 %
Výhledy6775,5 %
Identifikace vozidla2071,7 %
Obtěžování okolí2031,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
1 505×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
836×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
801×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
781×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
590×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
586×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
524×
8
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
516×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

5,7 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P002037×P002623×P002519×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 737 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2003

MotorPočetSTK~cena
2.2 Nafta 94 kW31092,0 %–
2.0 Nafta 79 kW16491,9 %–
2.0 Benzín 100 kW4192,6 %–

Z registru vozidel

Složení Citroënu C8 2003 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo24,2 % · 121 vozidel
  • Rakousko10,2 % · 51 vozidel
  • Belgie6,6 % · 33 vozidel
  • Itálie4,8 % · 24 vozidel
  • Francie2,6 % · 13 vozidel
  • ostatní země7,8 % · 39 vozidel
  • země neurčena43,8 % · 219 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj19,1 % · 1 052 prohlídek
  • Jihomoravský kraj11,9 % · 658 prohlídek
  • Jihočeský kraj10,6 % · 584 prohlídek
  • ostatní58,4 % · 3 218 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza25,6 % · 148 vozidel
  • Modrá metalíza15,1 % · 87 vozidel
  • Stříbrná metalíza9,2 % · 53 vozidel
  • Šedá8,1 % · 47 vozidel
  • Červená metalíza5,5 % · 32 vozidel
  • ostatní36,5 % · 211 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
61,0 %
evidováno u 507 vozů
Tažné zařízení
54,3 %
evidováno u 451 vozů
Airbag
11,9 %
evidováno u 99 vozů
Klimatizace
8,5 %
evidováno u 71 vozů
Katalyzátor
6,4 %
evidováno u 53 vozů
Pohon na plyn
5,4 %
evidováno u 45 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 18,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 97,4 %EURO 2 · 1,3 %EURO 5 · 1,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 831 vozů Citroënu C8 2003 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
16,7 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
2,8 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
34,1 %
vyvezeno 3,6 % · zaniklo 48,9 %

Jiné ročníky Citroënu C8

Proklepněte konkrétní Citroën C8 2003

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.