Citroën C8 2003

2.0 Benzín 100 kW

Kód motoru: RFN

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
100 kW
Výkon (136 k)
~2 000 cm³
Objem
9,2 l/100 km
Ø spotřeba
254 g/km
Ø CO₂
184 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 3· Ø hmotnost 1 653 kg· rozvor 2 823 mm· délka 4 727 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzínbenzín 95

Charakter motoru

Větší benzínový motor s vyšším výkonem si pro dlouhou životnost žádá kvalitní olej a šetrný styl jízdy, zejména v prvních minutách po studeném startu.

Evidováno
41
V provozu
24
Způsobilost na STK
92,6 %
STK kontrol
406

Způsobilé na 30 dnů 6,2 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 6,9 % bez plné způsobilosti, z 406 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V nabídce Citroënu C8 ročníku 2003 obsadila motorizace 2.0 Benzín 100 kW třetí pozici: 41 vozů (7,1 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem RFN.

Tato motorizace92,6 %
Ročník celkem92,0 %
Model celkem92,0 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
100-200 000 km90,1 %
200-300 000 km89,2 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 92,6 % (406 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2003 (ročník průměrně 92,0 %).

Plnou způsobilost mělo 92,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 6,9 % bez plné způsobilosti).

Další motorizace Citroënu C8 2003

Jiné ročníky Citroënu C8

Proklepněte konkrétní Citroën C8 2003 2.0 Benzín 100 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.