Citroën C8 2003
2.2 Nafta 94 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší turbodiesel cílí na vyšší výkon a schopnost tahat těžké přívěsy. Platí se to ale vyššími provozními náklady a komplikovanější údržbou.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 6,3 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti, z 3 002 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
V nabídce Citroënu C8 ročníku 2003 obsadila motorizace 2.2 Nafta 94 kW první pozici: 310 vozů (53,6 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 4HW.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| 100-200 000 km | 92,9 % |
| 200-300 000 km | 90,2 % |
| nad 300 000 km | 92,8 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 92,0 % (3 002 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2003 (ročník průměrně 92,0 %).
Plnou způsobilost mělo 92,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,3 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 2.2 Nafta 94 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Vnější poškození lanovodůBrzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1 | A | 1,96× |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdyBrzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1 | A | 1,68× |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1 | A | 1,63× |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1 | A | 1,52× |
| Netěsnost převodky řízeníŘízení · kód 2.1.1.5.1 | A | 1,41× |
| Poškozený nárazník nebo ochrana proti podjetíPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.4.1.1 | A | 1,38× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozený nárazník nebo ochrana proti podjetíkód 6.1.4.1.1 | 16 let | 208 |
| Povrchová koroze karoserie (bez vlivu na pevnost)kód 6.2.1.1.1 | 16 let | 2 188 |
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 16 let | 547 |
| Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.1 | 17 let | 503 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 17 let | 1 076 |
Zobrazit všech 10 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 17 let | 1 320 |
| Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.4 | 17 let | 444 |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.1 | 18 let | 751 |
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 18 let | 317 |
| Uvolněné ukotvení sedadlakód 6.2.6.3.1 | 18 let | 104 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK