Citroën C3 2012

1.4 Benzín 54 kW

Kód motoru: KFT · 4 kódové varianty

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
54 kW
Výkon (73 k)
~1 400 cm³
Objem
6,3 l/100 km
Ø spotřeba
145 g/km
Ø CO₂
163 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 5· Ø hmotnost 1 129 kg· rozvor 2 451 mm· délka 3 941 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzínbenzín 95

Charakter motoru

Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.

Evidováno
552
V provozu
515
Způsobilost na STK
96,5 %
STK kontrol
4 489

Způsobilé na 30 dnů 3,3 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti, z 4 489 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 70 578 Kčmedián 86 904 Kčdo 98 980 Kč

První nejpočetnější motorizace u Citroënu C3 ročníku 2012 je 1.4 Benzín 54 kW - registr eviduje 552 vozů (56,2 % z celkového ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem KFT (další 3 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).

Tato motorizace96,5 %
Ročník celkem96,0 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km97,0 %
100-200 000 km92,6 %
200-300 000 km91,5 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 96,5 % (4 489 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2012 (ročník průměrně 96,0 %).

Plnou způsobilost mělo 96,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 1.4 Benzín 54 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Vadný zdroj světla směrové svítilnySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.4B1,46×
Nedostatečně upevněný výfukPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.2B1,45×
Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1B1,42×
Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.2B1,39×
Únik provozních kapalinObtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1B1,37×
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2B1,34×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.214 let453
Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.114 let280
Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.114 let3 837
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.216 let788
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.216 let969
Zobrazit všech 8 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.116 let10 294
Únik provozních kapalinkód 8.4.1.1.117 let663
Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.418 let919

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

5,0 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P059880×P210723×P000817×P111011×P00536×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 552 vozidel této motorizace se v registru eviduje 4 kódů typu motoru:

KFT
97,8 %540 ks
KF01
1,6 %9 ks
KFV
0,4 %2 ks
KFT nebo KF01
0,2 %1 ks

Další motorizace Citroënu C3 2012

Cenový odhad

70 578
od Kč
86 904
medián Kč
98 980
do Kč

Při nájezdu kolem 127 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km114 000 Kč
100 000 km95 000 Kč
150 000 km82 000 Kč
200 000 km65 000 Kč
250 000 km49 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.4 Benzín 54 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 86 904 Kč (při typickém nájezdu 127 000 km). Běžné rozmezí je 70 578–98 980 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2012 (94 950 Kč) je tato motorizace o 8 % níže.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 114 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 49 000 Kč.

Jiné ročníky Citroënu C3

Proklepněte konkrétní Citroën C3 2012 1.4 Benzín 54 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.