Citroën C3 2012
1.6 Nafta 68 kW
Specifikace motoru
Způsobilé na 30 dnů 6,8 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 7,0 % bez plné způsobilosti, z 355 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 74 500 Kčmedián 95 000 Kčdo 95 000 Kč
Čtvrtá nejpočetnější motorizace u Citroënu C3 ročníku 2012 je 1.6 Nafta 68 kW - registr eviduje 49 vozů (5,0 % z celkového ročníku).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 97,2 % |
| 100-200 000 km | 90,5 % |
| 200-300 000 km | 90,9 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 92,7 % (355 prohlídek), tedy o 3,3 procentního bodu pod průměrem mezi motory ročníku 2012 (ročník průměrně 96,0 %).
Plnou způsobilost mělo 92,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 7,0 % bez plné způsobilosti).
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 49 vozidel této motorizace se v registru eviduje 4 kódů typu motoru:
Další motorizace Citroënu C3 2012
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 146 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 156 000 Kč |
| 100 000 km | 111 000 Kč |
| 150 000 km | 93 000 Kč |
| 200 000 km | 73 000 Kč |
| 250 000 km | 64 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.6 Nafta 68 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 95 000 Kč (při typickém nájezdu 145 955 km). Běžné rozmezí je 74 500–95 000 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2012 (94 950 Kč).
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 156 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 64 000 Kč.
Doporučení
V datech patří mezi nejrizikovější motorizace ročníku. Zvažte jiné alternativy nebo buďte extra důkladní při kontrole.
Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).