Citroën Berlingo 2006
1.6 Benzín+LPG 80 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší benzínový motor s vyšším výkonem si pro dlouhou životnost žádá kvalitní olej a šetrný styl jízdy, zejména v prvních minutách po studeném startu.
Způsobilé na 30 dnů 7,6 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 8,8 % bez plné způsobilosti, z 616 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 43 000 Kčobvykle 61 000 Kčdo 89 000 Kč
1.6 Benzín+LPG 80 kW je sedmá nejpočetnější motorizace u Citroënu Berlingo ročníku 2006. V registrech je evidováno 54 vozů (1,6 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem NFU.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 97,9 % |
| 100-200 000 km | 91,1 % |
| 200-300 000 km | 85,7 % |
| nad 300 000 km | 89,8 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 90,8 % (616 prohlídek), tedy o 2,5 procentního bodu pod průměrem mezi motory ročníku 2006 (ročník průměrně 93,3 %).
Plnou způsobilost mělo 90,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,6 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 8,8 % bez plné způsobilosti).
Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 1.4 Benzín+LPG 55 kW (91,1 %).
Na co se zaměřit u motorizace 1.6 Benzín+LPG 80 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.3.1.1 | B | 2,11× |
| Poškozené brzdové potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.2 | B | 1,42× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškození zařízení pro nepřímý výhledkód 3.3.4.1 | 17 let | 661 |
| Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)kód 5.3.3.1.1 | 18 let | 553 |
| Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivékód 7.7.2 | 18 let | 660 |
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 18 let | 1 157 |
| Sbíhavost kol mimo tolerancikód 2.4.1 | 18 let | 1 824 |
Zobrazit všech 12 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 18 let | 8 894 |
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 19 let | 3 210 |
| Hřídel stěrače bez ochranného pouzdrakód 3.4.3.1 | 19 let | 1 150 |
| Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozenýkód 6.2.10.2.1 | 19 let | 3 005 |
| Poškozené brzdové potrubíkód 1.1.11.3.2 | 20 let | 479 |
| Uvolněné ukotvení sedadlakód 6.2.6.3.1 | 20 let | 1 439 |
| Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.1 | 20 let | 1 701 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Další motorizace Citroënu Berlingo 2006
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 230 000 km, obvyklém v inzerci. Odhad z cen srovnatelných vozů.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 150 000 km | 83 000 Kč |
| 200 000 km | 66 000 Kč |
| 250 000 km | 59 000 Kč |
| 300 000 km | 49 000 Kč |
| 350 000 km | 46 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.6 Benzín+LPG 80 kW vychází při nájezdu kolem 230 000 km na přibližně 61 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 43 000 a 89 000 Kč.
S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 83 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 46 000 Kč.
Doporučení
V datech patří mezi nejrizikovější motorizace ročníku. Zvažte jiné alternativy nebo buďte extra důkladní při kontrole.
Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).