Citroën Berlingo 1999

Evidováno
2 962
Způsobilost na STK
91,9 %
Ø nájezd (medián)
210 696 km
Dovezeno (2 091 ks)
71 %

Způsobilé na 30 dnů 6,0 % · Nezpůsobilé 1,4 % (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti, z 23 343 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 24 000 Kčobvykle 41 000 Kčdo 63 000 Kč

Pro Citroën Berlingo ročníku 1999 eviduje registr 2 962 vozů. Aktivně jezdí 678 vozů (22,9 %), dovoz tvoří 70,6 % ročníku (2 091 vozů).

Ročník 199991,9 %
Model celkem93,1 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu Berlingo 1999 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 10 let a 26 let klesla plná způsobilost o 3,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let88,4 %130 000 až 180 000 km
12 let89,2 %140 000 až 200 000 km
14 let88,8 %150 000 až 220 000 km
16 let89,3 %170 000 až 240 000 km
18 let89,4 %180 000 až 260 000 km
20 let88,2 %180 000 až 260 000 km
22 let90,1 %190 000 až 270 000 km
24 let89,4 %190 000 až 280 000 km
26 let84,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.9 Nafta 51 kW (45,5 %), 1.8 Benzín 66 kW (25,5 %), 1.4 Benzín 55 kW (20,1 %).

Barevně převládá modrá-metal (16,2 %), druhá nejčastější je bílá (12,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 23 343 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 91,9 %. Model jako celek dosahuje 93,1 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 91,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,4 % ze všech prohlídek (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 210 696 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 167 707 až 261 484 km. To odpovídá asi 7 804 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (47,0 %), pak následují Královéhradecký kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (70,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku19 14438,1 %
Brzdové zařízení10 83621,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení7 15414,3 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav5 67511,3 %
Řízení3 6757,3 %
Výhledy2 5445,1 %
Identifikace vozidla6501,3 %
Obtěžování okolí5121,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
7 470×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
4 309×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
3 889×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
2 901×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
2 487×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
2 301×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
1 891×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
1 814×

Na co se zaměřit u ročníku 1999

Závady, které technici u Citroënu Berlingo 1999 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2B1,62×
Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.3.1.1B1,57×
Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.2B1,5×
Nesprávná hodnota lambdaObtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3B1,4×
Radiální vůle rejdového čepuNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1B1,34×
Únik provozních kapalinObtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1B1,34×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 693 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.214 let1 303
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.215 let1 034
Únik provozních kapalinkód 8.4.1.1.116 let697
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.216 let583
Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.116 let9 611
Zobrazit všech 18 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.117 let561
Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.117 let4 295
Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.417 let4 074
Povrchová koroze rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.3.117 let11 736
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systémukód 6.1.2.1.117 let4 428
Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)kód 5.3.3.1.118 let553
Nesprávná hodnota lambdakód 8.2.1.2.318 let304
Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.118 let1 157
Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.118 let4 776
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.118 let10 865
Poškozený nosič náhradního kolakód 6.1.5.1.119 let201
Koroze karoserie narušující pevnostkód 6.2.1.1.220 let556
Uvolněné ukotvení sedadlakód 6.2.6.3.120 let1 439

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,0 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 1999

MotorPočetSTK~cena
1.9 Nafta 51 kW1 34891,3 %42 000 Kč
1.8 Benzín 66 kW75692,5 %42 000 Kč
1.4 Benzín 55 kW59592,5 %35 000 Kč
2.0 Nafta 66 kW8290,7 %50 000 Kč
1.8 Benzín+LPG 66 kW4690,6 %42 000 Kč

Cenový odhad

24 000
od Kč
41 000
obvykle Kč
63 000
do Kč

Při nájezdu kolem 240 000 km, obvyklém pro vozy tohoto stáří podle STK. Odhad z cen srovnatelných vozů.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km57 000 Kč
200 000 km46 000 Kč
250 000 km40 000 Kč
300 000 km32 000 Kč
350 000 km30 000 Kč

Cenový odhad

Odhadovaná cena Citroën Berlingo ročníku 1999 je při nájezdu kolem 240 000 km přibližně 41 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 24 000 a 63 000 Kč. Záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Nájezd 240 000 km je pro vozy tohoto stáří obvyklý podle záznamů STK. S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 57 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 30 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu Berlingo 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo17,8 % · 372 vozidel
  • Itálie2,4 % · 51 vozidel
  • Francie1,5 % · 32 vozidel
  • Belgie1,0 % · 21 vozidel
  • Německo (NDR)0,8 % · 17 vozidel
  • ostatní země2,2 % · 45 vozidel
  • země neurčena74,3 % · 1 553 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj13,5 % · 3 162 prohlídek
  • Královéhradecký kraj8,0 % · 1 874 prohlídek
  • Jihomoravský kraj7,3 % · 1 693 prohlídek
  • ostatní71,2 % · 16 614 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza16,2 % · 480 vozidel
  • Bílá12,2 % · 360 vozidel
  • Zelená metalíza11,0 % · 325 vozidel
  • Červená základní6,8 % · 202 vozidel
  • Červená metalíza5,8 % · 172 vozidel
  • ostatní48,0 % · 1 423 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
61,3 %
evidováno u 1 903 vozů
Airbag
29,2 %
evidováno u 907 vozů
Katalyzátor
19,5 %
evidováno u 606 vozů
ABS
18,6 %
evidováno u 577 vozů
Klimatizace
6,7 %
evidováno u 207 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 11,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 96,2 %EURO 3 · 1,4 %EURO 1 · 1,4 %EURO 4 · 0,8 %EURO 6 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 3 106 vozů Citroënu Berlingo 1999 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
29,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,5 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
23,4 %
vyvezeno 1,5 % · zaniklo 67,6 %

Jiné ročníky Citroënu Berlingo

Proklepněte konkrétní Citroën Berlingo 1999

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.