BMW Z Series 2010
Způsobilé na 30 dnů 1,9 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 1,9 % bez plné způsobilosti, z 1 510 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro BMW Z Series ročníku 2010 eviduje registr 169 vozů. Aktivně jezdí 140 vozů (82,8 %), dovoz tvoří 36,7 % ročníku (62 vozů).
Jak ročník stárne
BMW Z Seriesu 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 16 let klesla plná způsobilost o 4,0 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 100,0 % | - |
| 6 let | 97,7 % | - |
| 8 let | 98,9 % | - |
| 10 let | 97,5 % | - |
| 12 let | 96,6 % | - |
| 14 let | 97,0 % | - |
| 16 let | 96,0 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Benzín 150 kW (53,3 %), 3.0 Benzín 225 kW (21,9 %), 3.0 Benzín 190 kW (14,2 %).
Barevně převládá bílá (23,1 %), druhá nejčastější je černá-metal (20,1 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 510 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 98,0 %. Model jako celek dosahuje 96,7 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,3 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 98,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 1,9 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 67 929 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 40 855 až 108 996 km. To odpovídá asi 4 246 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Praze (49,4 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (36,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2010
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.5 Benzín 150 kW | 90 | 97,6 % | – |
Z registru vozidel
Složení BMW Z Seriesu 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo74,2 % · 46 vozidel
- Itálie4,8 % · 3 vozidla
- Belgie3,2 % · 2 vozidla
- Polsko3,2 % · 2 vozidla
- Francie1,6 % · 1 vozidlo
- ostatní země6,5 % · 4 vozidla
- země neurčena6,5 % · 4 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha22,9 % · 346 prohlídek
- Středočeský kraj12,8 % · 193 prohlídek
- Jihomoravský kraj10,7 % · 162 prohlídek
- ostatní53,6 % · 809 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Bílá23,1 % · 39 vozidel
- Černá metalíza20,1 % · 34 vozidel
- Černá8,3 % · 14 vozidel
- Hnědá metalíza8,3 % · 14 vozidel
- Modrá metalíza7,7 % · 13 vozidel
- ostatní32,5 % · 55 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 43,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní BMW Z Series 2010
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.