BMW Z Series 1999

Evidováno
154
Způsobilost na STK
95,1 %
Ø nájezd (medián)
137 041 km
Dovezeno (136 ks)
88 %

Způsobilé na 30 dnů 4,1 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti, z 1 204 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro BMW Z Series ročníku 1999 eviduje registr 154 vozů. Aktivně jezdí 124 vozů (80,5 %), dovoz tvoří 88,3 % ročníku (136 vozů).

Ročník 199995,1 %
Model celkem96,7 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

BMW Z Seriesu 1999 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
26 let92,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.8 Benzín 142 kW (42,2 %), 1.9 Benzín 87 kW (32,5 %), 2.0 Benzín 110 kW (9,7 %).

Barevně převládá modrá-metal (17,5 %), druhá nejčastější je černá (13,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 204 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 95,1 %. Model jako celek dosahuje 96,7 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,2 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1998 (96,4 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 137 041 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 101 960 až 184 595 km. To odpovídá asi 5 076 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (47,7 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (88,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení19231,4 %
Podvozek a části připevněné k podvozku15325,0 %
Brzdové zařízení11919,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav8614,1 %
Řízení6110,0 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
69×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
48×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
48×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
41×
5
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
30×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
29×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
29×
8
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
27×

Motorizace ročníku 1999

MotorPočetSTK~cena
2.8 Benzín 142 kW6596,8 %–
1.9 Benzín 87 kW5095,0 %–

Z registru vozidel

Složení BMW Z Seriesu 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo38,2 % · 52 vozidel
  • Itálie4,4 % · 6 vozidel
  • Německo (NDR)2,9 % · 4 vozidla
  • země neurčena54,4 % · 74 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj14,8 % · 178 prohlídek
  • Hlavní město Praha8,6 % · 103 prohlídek
  • Jihomoravský kraj7,6 % · 92 prohlídek
  • ostatní69,0 % · 831 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza17,5 % · 27 vozidel
  • Černá13,6 % · 21 vozidel
  • Černá metalíza13,0 % · 20 vozidel
  • Zelená metalíza11,0 % · 17 vozidel
  • Červená základní9,1 % · 14 vozidel
  • ostatní35,7 % · 55 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
49,4 %
evidováno u 119 vozů
Airbag
18,7 %
evidováno u 45 vozů
Katalyzátor
13,3 %
evidováno u 32 vozů
Klimatizace
6,2 %
evidováno u 15 vozů
ASR
6,2 %
evidováno u 15 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 34,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 76,2 %EURO 3 · 22,6 %EURO 4 · 1,2 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1999 je mezi ročníky Z Seriesu podprůměrný. Plná způsobilost je o 1,6 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky BMW Z Seriesu

Proklepněte konkrétní BMW Z Series 1999

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.