BMW X1 2018

2.0 Nafta 140 kW

Kód motoru: B47C20B · 2 kódové varianty

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
140 kW
Výkon (190 k)
~2 000 cm³
Objem
4,8 l/100 km
Ø spotřeba
126 g/km
Ø CO₂
219 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 676 kg· rozvor 2 670 mm· délka 4 439 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta

Charakter motoru

Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.

U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.

Evidováno
57
V provozu
56
Způsobilost na STK
98,2 %
STK kontrol
273

Způsobilé na 30 dnů 1,8 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,8 % bez plné způsobilosti, z 273 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 398 310 Kčmedián 413 070 Kčdo 459 000 Kč

Druhá nejpočetnější motorizace u BMW X1 ročníku 2018 je 2.0 Nafta 140 kW - registr eviduje 57 vozů (22,6 % z celkového ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem B47C20B (další 1 kódová varianta byla postavena na stejných mechanických dílech).

Tato motorizace98,2 %
Ročník celkem97,7 %
Model celkem97,1 %
Značka celkem94,8 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km98,7 %
100-200 000 km95,2 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 98,2 % (273 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2018 (ročník průměrně 97,7 %).

Plnou způsobilost mělo 98,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,8 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

4,9 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P003616×P003816×P22AE13×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 57 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:

B47C20B
80,7 %46 ks
B47C20A
19,3 %11 ks

Další motorizace BMW X1 2018

Cenový odhad

398 310
od Kč
413 070
medián Kč
459 000
do Kč

Při nájezdu kolem 120 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km494 000 Kč
100 000 km439 000 Kč
150 000 km381 000 Kč
200 000 km324 000 Kč
250 000 km292 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Nafta 140 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 413 070 Kč (při typickém nájezdu 120 087 km). Běžné rozmezí je 398 310–459 000 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2018 (400 000 Kč).

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 494 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 292 000 Kč.

Jiné ročníky BMW X1

Proklepněte konkrétní BMW X1 2018 2.0 Nafta 140 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.