BMW M Series 2003
Způsobilé na 30 dnů 3,3 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 3,7 % bez plné způsobilosti, z 571 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 2003 BMW M Seriesu má v českých registrech 70 vozů. V provozu zůstává 42 vozů (60,0 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 58 vozů (82,9 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.2 Benzín 252 kW (85,7 %), 3.2 Benzín 265 kW (14,3 %).
Barevně převládá černá-metal (22,9 %), druhá nejčastější je šedá-metal (17,1 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 571 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2003 mělo plnou způsobilost 96,0 %. Model jako celek dosahuje 96,6 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,5 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 96,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 3,7 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 139 152 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 95 266 až 175 828 km. To odpovídá asi 6 050 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (35,2 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (82,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2003
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 3.2 Benzín 252 kW | 60 | 96,1 % | – |
Z registru vozidel
Složení BMW M Seriesu 2003 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo22,4 % · 13 vozidel
- Itálie13,8 % · 8 vozidel
- Švýcarsko6,9 % · 4 vozidla
- Slovensko5,2 % · 3 vozidla
- Polsko3,4 % · 2 vozidla
- ostatní země17,2 % · 10 vozidel
- země neurčena31,0 % · 18 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj13,0 % · 74 prohlídek
- Hlavní město Praha12,4 % · 71 prohlídek
- Jihomoravský kraj11,4 % · 65 prohlídek
- ostatní63,2 % · 361 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá metalíza22,9 % · 16 vozidel
- Šedá metalíza17,1 % · 12 vozidel
- Černá15,7 % · 11 vozidel
- Šedá14,3 % · 10 vozidel
- Bílá8,6 % · 6 vozidel
- ostatní21,4 % · 15 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 36,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní BMW M Series 2003
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.