BMW M Series 2022

Evidováno
103
Způsobilost na STK
98,2 %
Ø nájezd (medián)
26 553 km
Dovezeno (41 ks)
40 %

Způsobilé na 30 dnů 1,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,7 % bez plné způsobilosti, z 290 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2022 BMW M Seriesu má v českých registrech 103 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. V provozu zůstává 88 vozů (85,4 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 41 vozů (39,8 %).

Ročník 202298,2 %
Model celkem96,6 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

BMW M Seriesu 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Benzín 375 kW (71,8 %), 4.4 Benzín 460 kW (22,3 %), 4.4 Benzín 441 kW (2,9 %).

Barevně převládá šedá (26,2 %), druhá nejčastější je zelená (16,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 290 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 98,2 %. Model jako celek dosahuje 96,6 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 98,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,7 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 26 553 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 14 564 až 44 577 km. To odpovídá asi 6 638 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (53,7 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (39,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
4×
2
Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.4
2×
3
V poli výhledu řidiče směrem dopředu (v úhlu 180°) je celkový prostup světla přes zasklení nižší než 70 %.
Výhledy · kód 3.2.2.1
2×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin).
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.5.1
2×
5
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro obrysovou svítilnu použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.2.3.4.1
2×
6
Vozidlo není vybaveno / dovybaveno předepsanou zadní mlhovou svítilnou na straně přivrácené do středu vozovky.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.5.4.1.1
2×
7
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro potkávací nebo dálkové světlo použit nehomologovaný světlomet (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.4.5.1
2×
8
Dodatečně povrchově upravené zasklení není opatřeno povinným štítkem s předepsanými údaji (označení výrobce, typ výrobku, schvalovací číslo ATEST 8 SD XXXX).
Výhledy · kód 3.2.4.3
2×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
3.0 Benzín 375 kW7498,5 %–

Z registru vozidel

Složení BMW M Seriesu 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo58,5 % · 24 vozidel
  • Maďarsko12,2 % · 5 vozidel
  • Rakousko7,3 % · 3 vozidla
  • Spojené Státy Americké7,3 % · 3 vozidla
  • Slovensko4,9 % · 2 vozidla
  • ostatní země7,3 % · 3 vozidla
  • země neurčena2,4 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha52,4 % · 152 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj23,1 % · 67 prohlídek
  • Jihomoravský kraj22,1 % · 64 prohlídek
  • ostatní2,4 % · 7 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá26,2 % · 27 vozidel
  • Černá16,5 % · 17 vozidel
  • Modrá16,5 % · 17 vozidel
  • Zelená16,5 % · 17 vozidel
  • Červená12,6 % · 13 vozidel
  • ostatní11,7 % · 12 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 89,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,7 %EURO 5 · 0,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2022 patří u M Seriesu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky BMW M Seriesu

Proklepněte konkrétní BMW M Series 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.