Audi A8 2014

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 51 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
51
Způsobilost na STK
97,5 %
Ø nájezd (medián)
138 220 km
Dovezeno (32 ks)
63 %

Způsobilé na 30 dnů 2,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti, z 451 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 389 680 Kčmedián 447 608 Kčdo 508 482 Kč

Audi A8 ročníku 2014 má v ČR 51 vozů. V provozu jich zůstává 45 vozů (88,2 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 62,7 % (32 vozů).

Ročník 201497,5 %
Model celkem94,5 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Audi A8 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 2,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,4 % -
6 let100,0 % -
8 let97,9 % -
10 let96,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 190 kW (56,9 %), 4.1 Nafta 283 kW (43,1 %).

Nejčastější barva je černá (45,1 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 451 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 97,5 %. Model jako celek dosahuje 94,5 %, tento ročník je tedy o 3,0 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,6 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2012 (96,0 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 138 220 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 81 886 až 189 911 km. To odpovídá asi 11 518 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (46,9 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (62,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
38×
2
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
11×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
10×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
8×
5
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1
7×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
7×
7
Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.2.1.3
4×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
4×

Cenový odhad

389 680
od Kč
447 608
medián Kč
508 482
do Kč

Při nájezdu kolem 250 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km566 000 Kč
200 000 km473 000 Kč
250 000 km448 000 Kč
300 000 km399 000 Kč
350 000 km378 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Audi A8 ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 447 608 Kč (při mediánovém nájezdu 249 812 km). Běžné rozpětí je od 389 680 do 508 482 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 605 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 348 810 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 566 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 378 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Audi A8 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo78,1 % · 25 vozidel
  • Itálie6,3 % · 2 vozidla
  • Slovensko6,3 % · 2 vozidla
  • Velká Británie3,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena6,3 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha46,9 % · 301 prohlídek
  • Jihomoravský kraj29,4 % · 189 prohlídek
  • Středočeský kraj23,7 % · 152 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá45,1 % · 23 vozidel
  • Hnědá13,7 % · 7 vozidel
  • Šedá9,8 % · 5 vozidel
  • Černá metalíza7,8 % · 4 vozidla
  • Modrá7,8 % · 4 vozidla
  • ostatní15,7 % · 8 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
12,6 %
evidováno u 27 vozů
ABS
8,9 %
evidováno u 19 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 40,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 94,3 %EURO 5 · 5,7 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2014 patří u A8 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Audi A8

Proklepněte konkrétní Audi A8 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.