Volvo XC70 2015

Evidováno
86
Způsobilost na STK
96,7 %
Ø nájezd (medián)
146 527 km
Dovezeno (42 ks)
49 %

Způsobilé na 30 dnů 3,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti, z 640 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 279 000 Kčmedián 340 000 Kčdo 379 000 Kč

Ročník 2015 Volva XC70 má v českých registrech 86 vozů. V provozu zůstává 82 vozů (95,3 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 42 vozů (48,8 %).

Ročník 201596,7 %
Model celkem95,7 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva XC70 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 1,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,5 % -
6 let97,3 % -
8 let96,4 % -
10 let95,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.4 Nafta 133 kW (50,0 %), 2.4 Nafta 158 kW (19,8 %), 2.4 Nafta 162 kW (18,6 %).

Barevně převládá bílá (29,1 %), druhá nejčastější je černá (20,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 640 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 96,7 %. Model jako celek dosahuje 95,7 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 146 527 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 100 596 až 195 142 km. To odpovídá asi 13 321 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (53,4 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (48,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení11631,4 %
Podvozek a části připevněné k podvozku9625,9 %
Výhledy9525,7 %
Brzdové zařízení6317,0 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
83×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
47×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
47×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
45×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
43×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
18×
7
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
16×
8
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
16×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,7 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 078 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
2.4 Nafta 133 kW4397,7 %350 465 Kč

Cenový odhad

279 000
od Kč
340 000
medián Kč
379 000
do Kč

Při nájezdu kolem 221 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km543 000 Kč
150 000 km438 000 Kč
200 000 km370 000 Kč
250 000 km324 000 Kč
300 000 km268 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volvo XC70 ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 340 000 Kč (při mediánovém nájezdu 220 519 km). Běžné rozpětí je od 279 000 do 379 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 426 662 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 273 396 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 543 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 268 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volva XC70 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Švédsko59,5 % · 25 vozidel
  • Německo19,0 % · 8 vozidel
  • Itálie7,1 % · 3 vozidla
  • Nizozemsko4,8 % · 2 vozidla
  • Dánsko2,4 % · 1 vozidlo
  • ostatní země7,1 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha53,4 % · 580 prohlídek
  • Středočeský kraj28,7 % · 312 prohlídek
  • Jihomoravský kraj17,9 % · 195 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá29,1 % · 25 vozidel
  • Černá20,9 % · 18 vozidel
  • Hnědá metalíza16,3 % · 14 vozidel
  • Šedá11,6 % · 10 vozidel
  • Hnědá10,5 % · 9 vozidel
  • ostatní11,6 % · 10 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
58,2 %
evidováno u 221 vozů
ABS
28,4 %
evidováno u 108 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 55,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 52,4 %EURO 5 · 46,7 %EURO 4 · 0,9 %

Jiné ročníky Volva XC70

Proklepněte konkrétní Volvo XC70 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.