Volvo XC70 2011

Evidováno
208
Způsobilost na STK
97,4 %
Ø nájezd (medián)
202 549 km
Dovezeno (51 ks)
25 %

Způsobilé na 30 dnů 2,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti, z 1 991 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 161 500 Kčmedián 200 362 Kčdo 238 936 Kč

Volvo XC70 ročníku 2011 má v ČR 208 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 190 vozů (91,3 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 24,5 % (51 vozů).

Ročník 201197,4 %
Model celkem95,7 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva XC70 2011 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 5,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky100,0 % -
6 let98,4 % -
8 let96,3 % -
10 let96,5 % -
12 let98,5 % -
14 let94,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.4 Nafta 158 kW (37,5 %), 2.4 Nafta 151 kW (32,2 %), 2.4 Nafta 120 kW (16,3 %).

Barevně převládá šedá-metal (23,6 %), druhá nejčastější je hnědá-metal (13,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 991 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 97,4 %. Model jako celek dosahuje 95,7 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 10,0 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 202 549 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 151 039 až 257 556 km. To odpovídá asi 13 503 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (57,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku25428,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení22324,8 %
Výhledy9110,1 %
Brzdové zařízení9110,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav899,9 %
Identifikace vozidla879,7 %
Řízení667,3 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
103×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
87×
3
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
78×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
76×
5
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
61×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
51×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
49×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
40×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,5 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 926 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2011

MotorPočetSTK~cena
2.4 Nafta 158 kW7897,5 %215 000 Kč
2.4 Nafta 151 kW6797,5 %200 000 Kč

Cenový odhad

161 500
od Kč
200 362
medián Kč
238 936
do Kč

Při nájezdu kolem 269 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km298 000 Kč
200 000 km247 000 Kč
250 000 km215 000 Kč
300 000 km179 000 Kč
350 000 km165 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volvo XC70 ročníku 2011 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 200 362 Kč (při mediánovém nájezdu 268 636 km). Běžné rozpětí je od 161 500 do 238 936 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 239 999 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 133 193 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 298 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 165 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volva XC70 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo35,3 % · 18 vozidel
  • Švédsko33,3 % · 17 vozidel
  • Itálie15,7 % · 8 vozidel
  • Belgie5,9 % · 3 vozidla
  • Dánsko2,0 % · 1 vozidlo
  • ostatní země3,9 % · 2 vozidla
  • země neurčena3,9 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha31,4 % · 625 prohlídek
  • Středočeský kraj15,7 % · 313 prohlídek
  • Jihomoravský kraj7,3 % · 146 prohlídek
  • ostatní45,6 % · 907 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza23,6 % · 49 vozidel
  • Hnědá metalíza13,0 % · 27 vozidel
  • Černá12,5 % · 26 vozidel
  • Černá metalíza10,6 % · 22 vozidel
  • Bílá9,1 % · 19 vozidel
  • ostatní31,3 % · 65 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
59,4 %
evidováno u 187 vozů
ABS
59,4 %
evidováno u 187 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 45,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 97,2 %EURO 4 · 2,1 %EURO 6 · 0,7 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2011 patří u XC70 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Volva XC70

Proklepněte konkrétní Volvo XC70 2011

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.