Volvo XC70 2003

Evidováno
157
Způsobilost na STK
93,3 %
Ø nájezd (medián)
281 296 km
Dovezeno (94 ks)
60 %

Způsobilé na 30 dnů 5,7 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti, z 1 661 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2003 Volva XC70 má v českých registrech 157 vozů. V provozu zůstává 122 vozů (77,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 94 vozů (59,9 %).

Ročník 200393,3 %
Model celkem95,7 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva XC70 2003 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
20 let95,0 % -
22 let95,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.4 Nafta 120 kW (70,7 %), 2.5 Benzín 154 kW (19,1 %), 2.5 Benzín+LPG 154 kW (7,6 %).

Barevně převládá šedá (12,1 %), druhá nejčastější je černá (10,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 661 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2003 mělo plnou způsobilost 93,3 %. Model jako celek dosahuje 95,7 %, tento ročník je tedy o 2,4 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 93,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 281 296 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 225 971 až 345 871 km. To odpovídá asi 12 230 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (42,5 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (59,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku49727,5 %
Brzdové zařízení37821,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení36820,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav24113,4 %
Řízení18710,4 %
Výhledy1337,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
167×
2
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
110×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
104×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
99×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
91×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
86×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
81×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
70×

Motorizace ročníku 2003

MotorPočetSTK~cena
2.4 Nafta 120 kW11194,0 %–

Z registru vozidel

Složení Volva XC70 2003 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo20,2 % · 19 vozidel
  • Itálie18,1 % · 17 vozidel
  • Rakousko6,4 % · 6 vozidel
  • Nizozemsko5,3 % · 5 vozidel
  • Švýcarsko5,3 % · 5 vozidel
  • ostatní země11,7 % · 11 vozidel
  • země neurčena33,0 % · 31 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha13,1 % · 217 prohlídek
  • Středočeský kraj9,9 % · 165 prohlídek
  • Jihomoravský kraj7,8 % · 129 prohlídek
  • ostatní69,2 % · 1 150 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá12,1 % · 19 vozidel
  • Černá10,2 % · 16 vozidel
  • Modrá metalíza9,6 % · 15 vozidel
  • Modrozel metalíza8,9 % · 14 vozidel
  • Stříbrná metalíza7,6 % · 12 vozidel
  • ostatní51,6 % · 81 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
57,1 %
evidováno u 137 vozů
ABS
53,3 %
evidováno u 128 vozů
Katalyzátor
8,3 %
evidováno u 20 vozů
Airbag
7,9 %
evidováno u 19 vozů
Pohon na plyn
6,7 %
evidováno u 16 vozů
Klimatizace
6,2 %
evidováno u 15 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 40,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 77,1 %EURO 4 · 22,9 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2003 je mezi ročníky XC70 podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,4 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.

Jiné ročníky Volva XC70

Proklepněte konkrétní Volvo XC70 2003

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.