Volvo XC70 2014

Evidováno
104
Způsobilost na STK
96,8 %
Ø nájezd (medián)
166 649 km
Dovezeno (35 ks)
34 %

Způsobilé na 30 dnů 3,0 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti, z 730 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 241 099 Kčmedián 279 000 Kčdo 299 900 Kč

Pro Volvo XC70 ročníku 2014 eviduje registr 104 vozů. Aktivně jezdí 102 vozů (98,1 %), dovoz tvoří 33,7 % ročníku (35 vozů).

Ročník 201496,8 %
Model celkem95,7 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva XC70 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 5,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky99,4 % -
6 let98,9 % -
8 let97,0 % -
10 let95,1 % -
12 let93,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.4 Nafta 158 kW (38,5 %), 2.4 Nafta 133 kW (25,0 %), 2.4 Nafta 169 kW (15,4 %).

Barevně převládá bílá (23,1 %), druhá nejčastější je hnědá-metal (18,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 730 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 96,8 %. Model jako celek dosahuje 95,7 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,1 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,1 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,3 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2013 (95,5 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 166 649 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 119 001 až 222 103 km. To odpovídá asi 13 887 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (55,8 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení10629,8 %
Výhledy10328,9 %
Podvozek a části připevněné k podvozku7821,9 %
Brzdové zařízení6919,4 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
87×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
45×
3
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
34×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
31×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
30×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
26×
7
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
18×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
17×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,7 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 969 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2014

MotorPočetSTK~cena
2.4 Nafta 158 kW4098,1 %289 000 Kč

Cenový odhad

241 099
od Kč
279 000
medián Kč
299 900
do Kč

Při nájezdu kolem 247 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km379 000 Kč
200 000 km315 000 Kč
250 000 km277 000 Kč
300 000 km229 000 Kč
350 000 km211 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volvo XC70 ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 279 000 Kč (při mediánovém nájezdu 247 115 km). Běžné rozpětí je od 241 099 do 299 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 301 200 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 193 424 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 379 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 211 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volva XC70 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo34,3 % · 12 vozidel
  • Itálie22,9 % · 8 vozidel
  • Švédsko17,1 % · 6 vozidel
  • Francie11,4 % · 4 vozidla
  • Belgie8,6 % · 3 vozidla
  • ostatní země5,7 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha55,8 % · 532 prohlídek
  • Středočeský kraj29,0 % · 276 prohlídek
  • Jihomoravský kraj15,2 % · 145 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá23,1 % · 24 vozidel
  • Hnědá metalíza18,3 % · 19 vozidel
  • Černá11,5 % · 12 vozidel
  • Černá metalíza8,7 % · 9 vozidel
  • Šedá8,7 % · 9 vozidel
  • ostatní29,8 % · 31 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
53,1 %
evidováno u 170 vozů
ABS
40,9 %
evidováno u 131 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 57,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 91,9 %EURO 6 · 8,1 %

Jiné ročníky Volva XC70

Proklepněte konkrétní Volvo XC70 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.