Volvo V60 2012

Evidováno
181
Způsobilost na STK
95,8 %
Ø nájezd (medián)
186 829 km
Dovezeno (74 ks)
41 %

Způsobilé na 30 dnů 4,0 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti, z 1 350 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 120 558 Kčmedián 190 000 Kčdo 215 168 Kč

Volvo V60 ročníku 2012 má v ČR 181 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 171 vozů (94,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 40,9 % (74 vozů).

Ročník 201295,8 %
Model celkem96,8 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva V60 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 4,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,1 % -
6 let98,0 % -
8 let91,3 % -
10 let93,9 % -
12 let92,5 % -
14 let91,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 120 kW (54,1 %), 2.4 Nafta 158 kW (16,0 %), 1.6 Nafta 84 kW (11,6 %).

Barevně převládá černá (23,8 %), druhá nejčastější je šedá (19,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 350 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 95,8 %. Model jako celek dosahuje 96,8 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 186 829 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 143 810 až 233 492 km. To odpovídá asi 13 345 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (47,1 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (40,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení32624,8 %
Podvozek a části připevněné k podvozku28421,6 %
Výhledy17012,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav13810,5 %
Brzdové zařízení1269,6 %
Obtěžování okolí977,4 %
Řízení947,2 %
Identifikace vozidla785,9 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
168×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
124×
3
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
89×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
88×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
85×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
65×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
63×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
40×

Na co se zaměřit u ročníku 2012

Závady, které technici u Volva V60 2012 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1A1,45×
Menší poškození čelního sklaVýhledy · kód 3.2.1.2A1,27×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 010 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.210 let547
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.112 let489

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,8 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 462 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2012

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 120 kW9895,4 %208 900 Kč

Cenový odhad

120 558
od Kč
190 000
medián Kč
215 168
do Kč

Při nájezdu kolem 245 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km245 000 Kč
200 000 km209 000 Kč
250 000 km188 000 Kč
300 000 km159 000 Kč
350 000 km150 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volvo V60 ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 190 000 Kč (při mediánovém nájezdu 245 355 km). Běžné rozpětí je od 120 558 do 215 168 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 259 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 99 999 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 245 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 150 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volva V60 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo40,5 % · 30 vozidel
  • Belgie23,0 % · 17 vozidel
  • Itálie16,2 % · 12 vozidel
  • Nizozemsko5,4 % · 4 vozidla
  • Francie4,1 % · 3 vozidla
  • ostatní země8,1 % · 6 vozidel
  • země neurčena2,7 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha45,1 % · 609 prohlídek
  • Středočeský kraj26,6 % · 359 prohlídek
  • Jihomoravský kraj24,1 % · 325 prohlídek
  • ostatní4,2 % · 57 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá23,8 % · 43 vozidel
  • Šedá19,3 % · 35 vozidel
  • Bílá11,6 % · 21 vozidel
  • Černá metalíza11,6 % · 21 vozidel
  • Modrá metalíza8,3 % · 15 vozidel
  • ostatní25,4 % · 46 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
30,5 %
evidováno u 155 vozů
Tažné zařízení
29,5 %
evidováno u 150 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 51,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 98,1 %EURO 6 · 1,5 %EURO 3 · 0,4 %

Majitelé a osud v registru

Z 509 vozů Volva V60 2012 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
48,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
93,1 %
vyvezeno 5,7 % · zaniklo 1,2 %

Jiné ročníky Volva V60

Proklepněte konkrétní Volvo V60 2012

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.