Volvo V60 2015

Evidováno
145
Způsobilost na STK
96,7 %
Ø nájezd (medián)
149 623 km
Dovezeno (122 ks)
84 %

Způsobilé na 30 dnů 3,2 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti, z 833 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 197 000 Kčmedián 219 171 Kčdo 268 572 Kč

Volvo V60 ročníku 2015 má v ČR 145 vozů. V provozu jich zůstává 137 vozů (94,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 84,1 % (122 vozů).

Ročník 201596,7 %
Model celkem96,8 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva V60 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 3,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,8 % -
6 let94,5 % -
8 let95,9 % -
10 let92,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 133 kW (18,6 %), 2.0 Nafta 110 kW (14,5 %), 1.6 Nafta 84 kW (11,7 %).

Barevně převládá šedá (28,3 %), druhá nejčastější je černá (27,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 833 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 96,7 %. Model jako celek dosahuje 96,8 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 96,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 149 623 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 104 786 až 192 612 km. To odpovídá asi 13 602 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (45,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (84,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení13922,0 %
Výhledy11418,0 %
Obtěžování okolí10516,6 %
Podvozek a části připevněné k podvozku10216,1 %
Brzdové zařízení6610,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav558,7 %
Identifikace vozidla518,1 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
85×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
60×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
43×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
34×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
32×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
32×
7
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
26×
8
Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1
26×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,7 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 447 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

197 000
od Kč
219 171
medián Kč
268 572
do Kč

Při nájezdu kolem 206 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km295 000 Kč
150 000 km257 000 Kč
200 000 km221 000 Kč
250 000 km201 000 Kč
300 000 km172 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volvo V60 ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 219 171 Kč (při mediánovém nájezdu 205 500 km). Běžné rozpětí je od 197 000 do 268 572 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 319 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 181 575 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 295 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 172 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volva V60 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Švédsko29,5 % · 36 vozidel
  • Německo23,0 % · 28 vozidel
  • Belgie18,9 % · 23 vozidel
  • Itálie11,5 % · 14 vozidel
  • Nizozemsko10,7 % · 13 vozidel
  • ostatní země6,6 % · 8 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha45,7 % · 605 prohlídek
  • Středočeský kraj27,6 % · 365 prohlídek
  • Jihomoravský kraj26,7 % · 354 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá28,3 % · 41 vozidel
  • Černá27,6 % · 40 vozidel
  • Modrá22,1 % · 32 vozidel
  • Bílá17,9 % · 26 vozidel
  • Šedá metalíza2,8 % · 4 vozidla
  • ostatní1,4 % · 2 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
33,5 %
evidováno u 190 vozů
ABS
18,0 %
evidováno u 102 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 52,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 63,5 %EURO 5 · 36,5 %

Majitelé a osud v registru

Z 567 vozů Volva V60 2015 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
51,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
90,1 %
vyvezeno 8,8 % · zaniklo 0,5 %

Jiné ročníky Volva V60

Proklepněte konkrétní Volvo V60 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.