Volkswagen Caravelle 1995

Evidováno
151
Způsobilost na STK
88,8 %
Ø nájezd (medián)
311 242 km
Dovezeno (111 ks)
74 %

Způsobilé na 30 dnů 8,2 % · Nezpůsobilé 2,0 % (celkem 10,2 % bez plné způsobilosti, z 1 327 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Volkswagen Caravelle ročníku 1995 eviduje registr 151 vozů. Aktivně jezdí 71 vozů (47,0 %), dovoz tvoří 73,5 % ročníku (111 vozů).

Ročník 199588,8 %
Model celkem93,1 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Caravelle 1995 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let83,6 % -
16 let90,9 % -
18 let83,6 % -
20 let89,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.4 Nafta 57 kW (37,1 %), 1.9 Nafta 50 kW (20,5 %), 2.4 Nafta (13,9 %).

Nejčastější barva je bílá (30,5 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 327 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 88,8 %. Model jako celek dosahuje 93,1 %, tento ročník je tedy o 4,3 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 88,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 8,2 % a „Nezpůsobilé“ 2,0 % ze všech prohlídek (celkem 10,2 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 4,0 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1994 (92,7 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 311 242 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 250 861 až 377 592 km. To odpovídá asi 10 040 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (35,6 %), pak následují Královéhradecký kraj a Ústecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (73,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 34136,9 %
Brzdové zařízení94926,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení48713,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav40311,1 %
Řízení2817,7 %
Výhledy1744,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
520×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
358×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
280×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
171×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
150×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
149×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
144×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
142×

Motorizace ročníku 1995

MotorPočetSTK~cena
2.4 Nafta 57 kW5686,9 %–

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Caravelle 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo9,0 % · 10 vozidel
  • Rakousko1,8 % · 2 vozidla
  • země neurčena89,2 % · 99 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj12,2 % · 162 prohlídek
  • Královéhradecký kraj12,0 % · 159 prohlídek
  • Ústecký kraj10,1 % · 134 prohlídek
  • ostatní65,7 % · 872 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá30,5 % · 46 vozidel
  • Červená základní9,3 % · 14 vozidel
  • Modrá tmavá8,6 % · 13 vozidel
  • Červená tmavá6,6 % · 10 vozidel
  • Modrá metalíza6,0 % · 9 vozidel
  • ostatní39,1 % · 59 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
78,1 %
evidováno u 143 vozů
Katalyzátor
14,2 %
evidováno u 26 vozů
ABS
9,8 %
evidováno u 18 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 16,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 58,1 %EURO 2 · 41,9 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1995 je mezi ročníky Caravelle podprůměrný. Plná způsobilost je o 4,3 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.

Jiné ročníky Volkswagenu Caravelle

Proklepněte konkrétní Volkswagen Caravelle 1995

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.