Toyota RAV4 2026
Způsobilé na 30 dnů 0,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,6 % bez plné způsobilosti, z 176 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 1 099 900 Kčmedián 1 219 400 Kčdo 1 299 999 Kč
Pro Toyotu RAV4 ročníku 2026 eviduje registr 142 vozů. Aktivně jezdí 142 vozů (100,0 %), dovoz tvoří 0,0 % ročníku (0 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Benzín 105 kW (58,5 %), 2.5 Benzín 131 kW (35,2 %), 2.5 Benzín 136 kW (6,3 %).
Nejčastější barva je šedá (49,3 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 176 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2026 mělo plnou způsobilost 99,4 %. Model jako celek dosahuje 94,8 %, tento ročník je tedy o 4,6 procentního bodu nad průměrem.
Plnou způsobilost mělo 99,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,6 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,8 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2025 (97,6 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je 2 356 km, běžně v rozmezí 335 až 6 337 km.
Nejvíc kusů je v Královéhradeckém kraji (47,8 %), pak následují Karlovarský kraj a Praha.
Podíl dovozů (0,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Nejčastější závady STK
Motorizace ročníku 2026
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.5 Benzín 105 kW | 83 | 100,0 % | 1 141 000 Kč |
| 2.5 Benzín 131 kW | 50 | 98,7 % | 1 339 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu do 1 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 25 000 km | 1 101 000 Kč |
| 50 000 km | 1 051 000 Kč |
| 75 000 km | 947 000 Kč |
| 100 000 km | 922 000 Kč |
| 125 000 km | 712 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Toyota RAV4 ročníku 2026 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 1 219 400 Kč (při mediánovém nájezdu 5 km). Běžné rozpětí je od 1 099 900 do 1 299 999 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 361 320 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 1 008 900 Kč.
S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 1 101 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 712 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Toyoty RAV4 2026 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Královéhradecký kraj6,3 % · 11 prohlídek
- Hlavní město Praha3,4 % · 6 prohlídek
- Karlovarský kraj3,4 % · 6 prohlídek
- ostatní86,9 % · 153 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá49,3 % · 70 vozidel
- Hnědá16,9 % · 24 vozidel
- Bílá14,8 % · 21 vozidel
- Zelená7,0 % · 10 vozidel
- Červená6,3 % · 9 vozidel
- ostatní5,6 % · 8 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 99,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 593 vozů Toyoty RAV4 2026 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2026 patří u RAV4 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 4,6 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Toyotu RAV4 2026
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.