Toyota RAV4 2014

2.2 Nafta 110 kW

Kód motoru: 2AD - FTV · 4 kódové varianty

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
110 kW
Výkon (150 k)
~2 200 cm³
Objem
6,1 l/100 km
Ø spotřeba
162 g/km
Ø CO₂
188 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 5· Ø hmotnost 1 736 kg· rozvor 2 660 mm· délka 4 570 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta
Evidováno
85
V provozu
81
Způsobilost na STK
97,2 %
STK kontrol
580

Způsobilé na 30 dnů 2,6 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti, z 580 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 273 742 Kčmedián 291 456 Kčdo 299 900 Kč

První nejpočetnější motorizace u Toyoty RAV4 ročníku 2014 je 2.2 Nafta 110 kW - registr eviduje 85 vozů (50,0 % z celkového ročníku).

Tato motorizace97,2 %
Ročník celkem98,1 %
Model celkem94,8 %
Značka celkem94,9 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km97,3 %
100-200 000 km97,4 %
200-300 000 km94,7 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 97,2 % (580 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu) mezi motory ročníku 2014 (ročník průměrně 98,1 %).

Plnou způsobilost mělo 97,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti).

Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 2.0 Benzín 111 kW (99,0 %).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,5 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 648 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 85 vozidel této motorizace se v registru eviduje 4 kódů typu motoru:

2AD - FTV
50,6 %43 ks
2AD - FHV
37,6 %32 ks
2AD
9,4 %8 ks
2AD-FHV
2,4 %2 ks

Další motorizace Toyoty RAV4 2014

Cenový odhad

273 742
od Kč
291 456
medián Kč
299 900
do Kč

Při nájezdu kolem 152 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km394 000 Kč
100 000 km325 000 Kč
150 000 km289 000 Kč
200 000 km255 000 Kč
250 000 km233 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.2 Nafta 110 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 291 456 Kč (při typickém nájezdu 152 186 km). Běžné rozmezí je 273 742–299 900 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2014 (291 654 Kč).

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 394 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 233 000 Kč.

Jiné ročníky Toyoty RAV4

Proklepněte konkrétní Toyotu RAV4 2014 2.2 Nafta 110 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.