Toyota Avensis 2017
Způsobilé na 30 dnů 2,0 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 2,2 % bez plné způsobilosti, z 744 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 225 548 Kčmedián 280 370 Kčdo 317 750 Kč
Pro Toyotu Avensis ročníku 2017 eviduje registr 133 vozů. Aktivně jezdí 131 vozů (98,5 %), dovoz tvoří 6,0 % ročníku (8 vozů).
Jak ročník stárne
Toyoty Avensisu 2017 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 0,8 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 98,0 % | 40 000 až 80 000 km |
| 6 let | 98,5 % | 60 000 až 110 000 km |
| 8 let | 97,1 % | 90 000 až 150 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 108 kW (62,4 %), 2.0 Nafta 105 kW (23,3 %), 2.0 Benzín 112 kW (9,0 %).
Nejčastější barva je šedá (48,1 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 744 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2017 mělo plnou způsobilost 97,8 %. Model jako celek dosahuje 94,3 %, tento ročník je tedy o 3,5 procentního bodu nad průměrem.
Plnou způsobilost mělo 97,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 2,1 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 72 372 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 35 557 až 111 640 km. To odpovídá asi 8 041 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (53,4 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.
Podíl dovozů (6,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 57 | 34,5 % |
| Výhledy | 56 | 33,9 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 52 | 31,5 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2017
Závady, které technici u Toyoty Avensisu 2017 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1 | A | 1,78× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 17 let | 5 509 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2017
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.8 Benzín 108 kW | 83 | 97,7 % | 315 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 147 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 343 000 Kč |
| 100 000 km | 311 000 Kč |
| 150 000 km | 275 000 Kč |
| 200 000 km | 234 000 Kč |
| 250 000 km | 203 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Toyota Avensisu ročníku 2017 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 280 370 Kč (při mediánovém nájezdu 146 820 km). Běžné rozpětí je od 225 548 do 317 750 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 348 278 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 219 000 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 343 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 203 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Toyoty Avensisu 2017 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo62,5 % · 5 vozidel
- Dánsko12,5 % · 1 vozidlo
- Estonská republika12,5 % · 1 vozidlo
- Francie12,5 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha53,4 % · 620 prohlídek
- Středočeský kraj30,0 % · 348 prohlídek
- Moravskoslezský kraj16,6 % · 193 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá48,1 % · 64 vozidel
- Modrá23,3 % · 31 vozidel
- Černá15,0 % · 20 vozidel
- Bílá12,8 % · 17 vozidel
- Hnědá0,8 % · 1 vozidlo
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 50,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2017 patří u Avensisu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,5 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Toyotu Avensis 2017
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.