Suzuki Samurai 1995

Evidováno
203
Způsobilost na STK
91,3 %
Ø nájezd (medián)
62 637 km
Dovezeno (158 ks)
78 %

Způsobilé na 30 dnů 6,5 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 7,8 % bez plné způsobilosti, z 1 473 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 10,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1995 eviduje registr Suzuki Samurai 203 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 114 vozů (56,2 %); ze zahraničí dovezeno 158 vozů (77,8 %).

Ročník 199591,3 %
Model celkem92,0 %
Značka celkem93,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 51 kW (65,5 %), 1.3 Benzín (28,6 %), 1.3 Benzín 52 kW (3,9 %).

Barevně převládá zelená-tmavá (14,8 %), druhá nejčastější je zelená-základní (14,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 473 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 91,3 %. Model jako celek dosahuje 92,0 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 91,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,5 % a „Nezpůsobilé“ 1,3 % ze všech prohlídek (celkem 7,8 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,6 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 62 637 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 34 159 až 87 176 km. To odpovídá asi 2 021 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihočeském kraji (41,8 %), pak následují Středočeský kraj a Vysočina.

Vysoký podíl dovozů (77,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 86644,2 %
Brzdové zařízení90021,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení56613,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav45110,7 %
Řízení2616,2 %
Výhledy1042,5 %
Identifikace vozidla721,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
613×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
501×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
353×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
212×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
181×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
161×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
151×
8
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
131×

Motorizace ročníku 1995

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 51 kW13391,0 %–

Z registru vozidel

Složení Suzuki Samurai 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo21,5 % · 34 vozidel
  • Rakousko8,2 % · 13 vozidel
  • Německo (NDR)2,5 % · 4 vozidla
  • země neurčena67,7 % · 107 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihočeský kraj17,0 % · 251 prohlídek
  • Středočeský kraj14,3 % · 211 prohlídek
  • Kraj Vysočina9,4 % · 139 prohlídek
  • ostatní59,2 % · 872 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená tmavá14,8 % · 30 vozidel
  • Zelená základní14,3 % · 29 vozidel
  • Bílá11,8 % · 24 vozidel
  • Černá10,3 % · 21 vozidel
  • Šedá metalíza9,9 % · 20 vozidel
  • ostatní38,9 % · 79 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
87,5 %
evidováno u 217 vozů
Katalyzátor
23,0 %
evidováno u 57 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 12,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 70,0 %EURO 2 · 30,0 %

Jiné ročníky Suzuki Samurai

Proklepněte konkrétní Suzuki Samurai 1995

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.