Subaru Forester 2018

Evidováno
136
Způsobilost na STK
97,2 %
Ø nájezd (medián)
80 247 km
Dovezeno (11 ks)
8 %

Způsobilé na 30 dnů 2,8 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti, z 608 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 386 000 Kčmedián 408 558 Kčdo 464 837 Kč

Pro Subaru Forester ročníku 2018 eviduje registr 136 vozů. Aktivně jezdí 134 vozů (98,5 %), dovoz tvoří 8,1 % ročníku (11 vozů).

Ročník 201897,2 %
Model celkem94,5 %
Značka celkem94,4 %

Jak ročník stárne

Subaru Foresteru 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 2,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,9 %40 000 až 80 000 km
6 let97,2 %50 000 až 110 000 km
8 let95,9 %80 000 až 140 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 110 kW (60,3 %), 2.0 Benzín 177 kW (37,5 %), 2.0 Nafta 108 kW (2,2 %).

Nejčastější barva je šedá (30,1 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 608 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 97,2 %. Model jako celek dosahuje 94,5 %, tento ročník je tedy o 2,7 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 80 247 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 49 716 až 113 415 km. To odpovídá asi 10 031 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (43,2 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (8,1 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Výhledy6735,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení6735,1 %
Identifikace vozidla5729,8 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
61×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
31×
3
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
30×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
20×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
17×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
10×
7
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
8×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
8×

Na co se zaměřit u ročníku 2018

Závady, které technici u Subaru Foresteru 2018 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1A1,31×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 449 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.116 let1 711

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,4 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 470 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2018

MotorPočetSTK~cena
2.0 Benzín 110 kW8298,0 %390 000 Kč
2.0 Benzín 177 kW5196,1 %465 462 Kč

Cenový odhad

386 000
od Kč
408 558
medián Kč
464 837
do Kč

Při nájezdu kolem 135 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km494 000 Kč
100 000 km441 000 Kč
150 000 km389 000 Kč
200 000 km334 000 Kč
250 000 km294 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Subaru Foresteru ročníku 2018 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 408 558 Kč (při mediánovém nájezdu 135 198 km). Běžné rozpětí je od 386 000 do 464 837 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 529 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 338 830 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 494 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 294 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Subaru Foresteru 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo54,5 % · 6 vozidel
  • Švédsko36,4 % · 4 vozidla
  • Islandská republika9,1 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha43,2 % · 310 prohlídek
  • Středočeský kraj28,7 % · 206 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj28,0 % · 201 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá30,1 % · 41 vozidel
  • Bílá18,4 % · 25 vozidel
  • Hnědá17,6 % · 24 vozidel
  • Zelená16,2 % · 22 vozidel
  • Černá10,3 % · 14 vozidel
  • ostatní7,4 % · 10 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
59,7 %
evidováno u 339 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 60,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,7 %EURO 5 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 568 vozů Subaru Foresteru 2018 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
58,8 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
2,3 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
96,1 %
vyvezeno 3,5 % · zaniklo 0,2 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2018 patří u Foresteru k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Subaru Foresteru

Proklepněte konkrétní Subaru Forester 2018

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.