Renault Clio 1992
1.9 Nafta 47 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 8,8 % · Nezpůsobilé 2,7 % (celkem 11,5 % bez plné způsobilosti, z 148 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 16,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 39 000 Kčobvykle 60 000 Kčdo 114 000 Kč
1.9 Nafta 47 kW je osmá nejpočetnější motorizace u Renaultu Clio ročníku 1992. V registrech je evidováno 40 vozů (1,1 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem F8Q R7 (dalších 15 kódových variant bylo postaveno na stejných mechanických dílech).
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 86,3 % (148 prohlídek), tedy o 7,0 procentního bodu pod průměrem mezi motory ročníku 1992 (ročník průměrně 93,3 %).
Plnou způsobilost mělo 86,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 8,8 % a „Nezpůsobilé“ 2,7 % ze všech prohlídek (celkem 11,5 % bez plné způsobilosti).
Rozložení kódů motoru
Z 40 vozidel této motorizace se v registru eviduje 5 různých kódů motoru:
Další motorizace Renaultu Clio 1992
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 140 000 km, obvyklém pro vozy tohoto stáří podle STK. Odhad z cen srovnatelných vozů.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 95 000 Kč |
| 100 000 km | 69 000 Kč |
| 150 000 km | 52 000 Kč |
| 200 000 km | 42 000 Kč |
| 250 000 km | 39 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.9 Nafta 47 kW vychází při nájezdu kolem 140 000 km na přibližně 60 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 39 000 a 114 000 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 95 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 39 000 Kč.
Doporučení
V datech patří mezi nejrizikovější motorizace ročníku. Zvažte jiné alternativy nebo buďte extra důkladní při kontrole.
Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).