Renault Captur 2022
1.0 Benzín 67 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.
Způsobilé na 30 dnů 1,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,0 % bez plné způsobilosti, z 99 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 314 186 Kčmedián 348 000 Kčdo 359 000 Kč
Druhá nejpočetnější motorizace u Renaultu Capturu ročníku 2022 je 1.0 Benzín 67 kW - registr eviduje 46 vozů (29,1 % z celkového ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem H4D E4.
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 99,0 % (99 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 1,5 procentního bodu) mezi motory ročníku 2022 (ročník průměrně 97,5 %).
Plnou způsobilost mělo 99,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,0 % bez plné způsobilosti).
Další motorizace Renaultu Capturu 2022
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 50 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 25 000 km | 370 000 Kč |
| 50 000 km | 348 000 Kč |
| 75 000 km | 323 000 Kč |
| 100 000 km | 304 000 Kč |
| 125 000 km | 280 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.0 Benzín 67 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 348 000 Kč (při typickém nájezdu 49 818 km). Běžné rozmezí je 314 186–359 000 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2022 (364 800 Kč).
S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 370 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 280 000 Kč.
Doporučení
V ročníku 2022 je to datově bezpečnější varianta.
Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).