Peugeot 807 2002

2.2 Nafta 94 kW

Kód motoru: 4HW

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
94 kW
Výkon (128 k)
~2 200 cm³
Objem
7,4 l/100 km
Ø spotřeba
199 g/km
Ø CO₂
182 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 3· Ø hmotnost 1 781 kg· rozvor 2 823 mm· délka 4 727 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta

Charakter motoru

Větší turbodiesel cílí na vyšší výkon a schopnost tahat těžké přívěsy. Platí se to ale vyššími provozními náklady a komplikovanější údržbou.

U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.

Evidováno
82
V provozu
31
Způsobilost na STK
92,3 %
STK kontrol
801

Způsobilé na 30 dnů 6,0 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 7,1 % bez plné způsobilosti, z 801 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

2.2 Nafta 94 kW je první nejpočetnější motorizace u Peugeotu 807 ročníku 2002. V registrech je evidováno 82 vozů (61,2 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 4HW.

Tato motorizace92,3 %
Ročník celkem91,8 %
Model celkem92,0 %
Značka celkem93,3 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
100-200 000 km92,0 %
200-300 000 km94,9 %
nad 300 000 km89,4 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 92,3 % (801 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2002 (ročník průměrně 91,8 %).

Plnou způsobilost mělo 92,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 7,1 % bez plné způsobilosti).

Jiné ročníky Peugeotu 807

Proklepněte konkrétní Peugeot 807 2002 2.2 Nafta 94 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.