Opel Omega 1992

Evidováno
819
Způsobilost na STK
95,8 %
Ø nájezd (medián)
207 754 km
Dovezeno (486 ks)
59 %

Způsobilé na 30 dnů 2,1 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti, z 1 357 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 33,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Opel Omega ročníku 1992 má v ČR 819 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu jich zůstává 147 vozů (17,9 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 59,3 % (486 vozů).

Ročník 199295,8 %
Model celkem93,5 %
Značka celkem93,2 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín (55,1 %), 2.6 Benzín (14,8 %), 2.3 Nafta (12,9 %).

Barevně převládá bílá (20,9 %), druhá nejčastější je modrá-metal (10,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 357 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1992 mělo plnou způsobilost 95,8 %. Model jako celek dosahuje 93,5 %, tento ročník je tedy o 2,2 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 95,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,5 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 207 754 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 162 659 až 265 592 km. To odpovídá asi 6 110 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (38,3 %), pak následují Praha a Ústecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (59,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku27546,2 %
Brzdové zařízení12621,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení8013,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav6110,3 %
Řízení538,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
86×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
58×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
45×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
36×
5
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
32×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
29×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
28×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
23×

Z registru vozidel

Složení Opelu Omegy 1992 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie0,4 % · 2 vozidla
  • Německo0,4 % · 2 vozidla
  • země neurčena99,2 % · 482 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj4,7 % · 64 prohlídek
  • Hlavní město Praha4,6 % · 63 prohlídek
  • Ústecký kraj2,9 % · 40 prohlídek
  • ostatní87,7 % · 1 190 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá20,9 % · 171 vozidel
  • Modrá metalíza10,3 % · 84 vozidel
  • Červená metalíza10,0 % · 82 vozidel
  • Červená tmavá8,5 % · 70 vozidel
  • Šedá metalíza7,9 % · 65 vozidel
  • ostatní42,4 % · 347 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
52,4 %
evidováno u 437 vozů
Tažné zařízení
45,0 %
evidováno u 375 vozů
ABS
28,9 %
evidováno u 241 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 832 vozů Opelu Omegy 1992 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
17,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,2 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
18,0 %
vyvezeno 1,7 % · zaniklo 75,4 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1992 patří u Omegy k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,2 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Opelu Omegy

Proklepněte konkrétní Opel Omegu 1992

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.