Mercedes-Benz Třída CL 2011

Evidováno
195
Způsobilost na STK
96,8 %
Ø nájezd (medián)
149 384 km
Dovezeno (54 ks)
28 %

Způsobilé na 30 dnů 2,9 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 3,0 % bez plné způsobilosti, z 1 836 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Mercedes-Benz Třídu CL ročníku 2011 eviduje registr 195 vozů. Aktivně jezdí 129 vozů (66,2 %), dovoz tvoří 27,7 % ročníku (54 vozů).

Ročník 201196,8 %
Model celkem96,1 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy CL 2011 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 6,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky100,0 % -
6 let97,3 % -
8 let92,9 % -
10 let93,8 % -
12 let92,4 % -
14 let93,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 195 kW (69,2 %), 4.7 Benzín 320 kW (12,3 %), 4.7 Benzín 300 kW (8,7 %).

Barevně převládá černá (25,1 %), druhá nejčastější je černá-metal (20,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 836 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 96,8 %. Model jako celek dosahuje 96,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,0 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 43,0 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 149 384 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 100 734 až 205 320 km. To odpovídá asi 9 959 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (54,4 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Obtěžování okolí9825,0 %
Brzdové zařízení7218,4 %
Výhledy6015,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení5714,5 %
Podvozek a části připevněné k podvozku5413,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav5113,0 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
43×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
36×
3
Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1
36×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1
18×
5
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
13×
6
Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem
Jiné vybavení · kód 7.5.1.1
12×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
11×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
10×

Motorizace ročníku 2011

MotorPočetSTK~cena
3.0 Nafta 195 kW13596,7 %–

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy CL 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo72,2 % · 39 vozidel
  • Itálie11,1 % · 6 vozidel
  • Slovensko7,4 % · 4 vozidla
  • Francie1,9 % · 1 vozidlo
  • Litevská republika1,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země3,7 % · 2 vozidla
  • země neurčena1,9 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha28,3 % · 519 prohlídek
  • Jihomoravský kraj12,5 % · 230 prohlídek
  • Středočeský kraj11,2 % · 205 prohlídek
  • ostatní48,0 % · 882 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá25,1 % · 49 vozidel
  • Černá metalíza20,5 % · 40 vozidel
  • Bílá15,9 % · 31 vozidel
  • Šedá metalíza12,3 % · 24 vozidel
  • Šedá9,7 % · 19 vozidel
  • ostatní16,4 % · 32 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
55,6 %
evidováno u 170 vozů
Omezovač rychlosti
35,3 %
evidováno u 108 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 43,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 92,4 %EURO 4 · 3,8 %EURO 6 · 3,0 %EURO 3 · 0,8 %

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy CL

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu CL 2011

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.