Mazda MX-5 1999

Evidováno
191
Způsobilost na STK
95,0 %
Ø nájezd (medián)
165 711 km
Dovezeno (170 ks)
89 %

Způsobilé na 30 dnů 4,2 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti, z 1 300 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 107 000 Kčmedián 124 884 Kčdo 159 000 Kč

Pro Mazdu MX-5 ročníku 1999 eviduje registr 191 vozů. Mezi ročníky tohoto modelu je nejčastější. Aktivně jezdí 161 vozů (84,3 %), dovoz tvoří 89,0 % ročníku (170 vozů).

Ročník 199995,0 %
Model celkem95,5 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy MX-5 1999 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 18 let a 26 let klesla plná způsobilost o 2,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let96,0 % -
20 let94,6 % -
22 let92,3 % -
24 let94,3 % -
26 let93,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 81 kW (52,4 %), 1.8 Benzín 103 kW (47,6 %).

Barevně převládá modrá-metal (19,9 %), druhá nejčastější je černá (14,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 300 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 95,0 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,9 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 165 711 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 129 104 až 200 643 km. To odpovídá asi 6 137 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (43,4 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (89,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 22838,1 %
Brzdové zařízení69421,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení59618,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2226,9 %
Řízení1795,5 %
Obtěžování okolí1494,6 %
Výhledy932,9 %
Identifikace vozidla662,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
514×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
303×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
252×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
239×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
175×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
128×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
115×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
106×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,0 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 152 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 1999

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 81 kW10094,9 %80 000 Kč
1.8 Benzín 103 kW9195,4 %131 950 Kč

Cenový odhad

107 000
od Kč
124 884
medián Kč
159 000
do Kč

Při nájezdu kolem 168 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km226 000 Kč
100 000 km169 000 Kč
150 000 km129 000 Kč
200 000 km108 000 Kč
250 000 km93 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mazda MX-5 ročníku 1999 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 124 884 Kč (při mediánovém nájezdu 168 353 km). Běžné rozpětí je od 107 000 do 159 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 179 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 79 400 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 226 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 93 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mazdy MX-5 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo68,2 % · 116 vozidel
  • Polsko1,8 % · 3 vozidla
  • Itálie1,2 % · 2 vozidla
  • Německo (NDR)1,2 % · 2 vozidla
  • Nizozemsko1,2 % · 2 vozidla
  • ostatní země1,8 % · 3 vozidla
  • země neurčena24,7 % · 42 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha34,7 % · 451 prohlídek
  • Středočeský kraj33,1 % · 430 prohlídek
  • Jihomoravský kraj12,2 % · 158 prohlídek
  • ostatní20,1 % · 261 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza19,9 % · 38 vozidel
  • Černá14,1 % · 27 vozidel
  • Zelená13,6 % · 26 vozidel
  • Modrá13,1 % · 25 vozidel
  • Zelená metalíza6,8 % · 13 vozidel
  • ostatní32,5 % · 62 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
22,9 %
evidováno u 100 vozů
Airbag
9,4 %
evidováno u 41 vozů
Katalyzátor
8,5 %
evidováno u 37 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 44,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 100,0 %

Jiné ročníky Mazdy MX-5

Proklepněte konkrétní Mazdu MX-5 1999

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.