Mazda MX-5 2001

Evidováno
129
Způsobilost na STK
96,1 %
Ø nájezd (medián)
154 974 km
Dovezeno (112 ks)
87 %

Způsobilé na 30 dnů 3,3 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti, z 967 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 110 000 Kčmedián 129 800 Kčdo 159 000 Kč

V roce 2001 eviduje registr Mazdy MX-5 129 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 105 vozů (81,4 %); ze zahraničí dovezeno 112 vozů (86,8 %).

Ročník 200196,1 %
Model celkem95,5 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy MX-5 2001 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 18 let a 24 let klesla plná způsobilost o 3,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let96,3 % -
20 let92,4 % -
22 let91,2 % -
24 let92,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 81 kW (55,0 %), 1.8 Benzín 107 kW (25,6 %), 1.8 Benzín 103 kW (17,1 %).

Barevně převládá modrá (17,1 %), druhá nejčastější je zelená (16,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 967 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2001 mělo plnou způsobilost 96,1 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,6 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 154 974 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 117 079 až 187 709 km. To odpovídá asi 6 199 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (42,8 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (86,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku91339,6 %
Brzdové zařízení50622,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení36215,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1978,6 %
Řízení1456,3 %
Obtěžování okolí924,0 %
Výhledy893,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
373×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
224×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
168×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
163×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
125×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
110×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
109×
8
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
106×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,1 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 905 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2001

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 81 kW7195,2 %125 000 Kč

Cenový odhad

110 000
od Kč
129 800
medián Kč
159 000
do Kč

Při nájezdu kolem 151 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km224 000 Kč
100 000 km170 000 Kč
150 000 km130 000 Kč
200 000 km108 000 Kč
250 000 km94 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mazda MX-5 ročníku 2001 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 129 800 Kč (při mediánovém nájezdu 151 000 km). Běžné rozpětí je od 110 000 do 159 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 233 400 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 96 200 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 224 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 94 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mazdy MX-5 2001 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo63,4 % · 71 vozidel
  • Švýcarsko7,1 % · 8 vozidel
  • Itálie6,3 % · 7 vozidel
  • Rakousko2,7 % · 3 vozidla
  • Polsko0,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země1,8 % · 2 vozidla
  • země neurčena17,9 % · 20 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha37,7 % · 365 prohlídek
  • Středočeský kraj32,6 % · 315 prohlídek
  • Jihomoravský kraj17,8 % · 172 prohlídek
  • ostatní11,9 % · 115 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá17,1 % · 22 vozidel
  • Zelená16,3 % · 21 vozidel
  • Černá14,7 % · 19 vozidel
  • Modrá metalíza9,3 % · 12 vozidel
  • Šedá9,3 % · 12 vozidel
  • ostatní33,3 % · 43 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
28,2 %
evidováno u 96 vozů
Airbag
7,6 %
evidováno u 26 vozů
Katalyzátor
5,9 %
evidováno u 20 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 43,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 87,1 %EURO 2 · 10,9 %EURO 4 · 1,4 %EURO 1 · 0,7 %

Jiné ročníky Mazdy MX-5

Proklepněte konkrétní Mazdu MX-5 2001

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.