Mazda MX-5 2003

Evidováno
94
Způsobilost na STK
95,4 %
Ø nájezd (medián)
136 926 km
Dovezeno (82 ks)
87 %

Způsobilé na 30 dnů 4,1 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 774 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 127 000 Kčmedián 144 816 Kčdo 159 500 Kč

V roce 2003 eviduje registr Mazdy MX-5 94 vozů. V provozu jich zůstává 83 vozů (88,3 %); ze zahraničí dovezeno 82 vozů (87,2 %).

Ročník 200395,4 %
Model celkem95,5 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy MX-5 2003 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
20 let98,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 107 kW (50,0 %), 1.6 Benzín 81 kW (46,8 %), 1.8 Benzín 103 kW (3,2 %).

Barevně převládá šedá (21,3 %), druhá nejčastější je černá (19,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 774 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2003 mělo plnou způsobilost 95,4 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,7 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2002 (93,7 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 136 926 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 106 263 až 170 093 km. To odpovídá asi 5 953 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (41,9 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (87,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku51342,8 %
Brzdové zařízení29224,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení20517,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1169,7 %
Řízení746,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
210×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
150×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
86×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
85×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
80×
6
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
61×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
53×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
48×

Motorizace ročníku 2003

MotorPočetSTK~cena
1.8 Benzín 107 kW4795,4 %147 450 Kč
1.6 Benzín 81 kW4495,6 %139 000 Kč

Cenový odhad

127 000
od Kč
144 816
medián Kč
159 500
do Kč

Při nájezdu kolem 168 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km268 000 Kč
100 000 km198 000 Kč
150 000 km149 000 Kč
200 000 km125 000 Kč
250 000 km108 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mazda MX-5 ročníku 2003 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 144 816 Kč (při mediánovém nájezdu 167 932 km). Běžné rozpětí je od 127 000 do 159 500 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 216 415 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 117 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 268 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 108 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mazdy MX-5 2003 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo74,4 % · 61 vozidel
  • Švýcarsko4,9 % · 4 vozidla
  • Itálie2,4 % · 2 vozidla
  • Německo (NDR)2,4 % · 2 vozidla
  • Francie1,2 % · 1 vozidlo
  • ostatní země1,2 % · 1 vozidlo
  • země neurčena13,4 % · 11 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha30,6 % · 237 prohlídek
  • Středočeský kraj26,5 % · 205 prohlídek
  • Jihomoravský kraj16,0 % · 124 prohlídek
  • ostatní26,9 % · 208 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá21,3 % · 20 vozidel
  • Černá19,1 % · 18 vozidel
  • Modrá13,8 % · 13 vozidel
  • Stříbrná metalíza8,5 % · 8 vozidel
  • Černá metalíza6,4 % · 6 vozidel
  • ostatní30,9 % · 29 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
22,4 %
evidováno u 52 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 49,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 99,1 %EURO 4 · 0,9 %

Jiné ročníky Mazdy MX-5

Proklepněte konkrétní Mazdu MX-5 2003

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.