Mazda MX-5 1998

Evidováno
144
Způsobilost na STK
95,3 %
Ø nájezd (medián)
162 498 km
Dovezeno (127 ks)
88 %

Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 1 072 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 101 500 Kčmedián 132 770 Kčdo 160 000 Kč

Pro Mazdu MX-5 ročníku 1998 eviduje registr 144 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. Aktivně jezdí 118 vozů (81,9 %), dovoz tvoří 88,2 % ročníku (127 vozů).

Ročník 199895,3 %
Model celkem95,5 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy MX-5 1998 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 24 let a 28 let klesla plná způsobilost o 2,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
24 let95,1 % -
26 let92,0 % -
28 let93,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 81 kW (56,9 %), 1.8 Benzín 103 kW (35,4 %), 1.6 Benzín 66 kW (7,6 %).

Barevně převládá černá (15,3 %), druhá nejčastější je oranžová-metal (11,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 072 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1998 mělo plnou způsobilost 95,3 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,0 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1995 (94,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,6 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 162 498 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 128 777 až 204 017 km. To odpovídá asi 5 803 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (40,5 %), pak následují Středočeský kraj a Plzeňský kraj.

Vysoký podíl dovozů (88,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku85637,1 %
Brzdové zařízení53323,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení38116,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1938,4 %
Řízení1516,5 %
Obtěžování okolí773,3 %
Výhledy662,9 %
Identifikace vozidla512,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
361×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
197×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
194×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
157×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
150×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
101×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
93×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
91×

Motorizace ročníku 1998

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 81 kW8294,5 %132 380 Kč
1.8 Benzín 103 kW5196,4 %148 750 Kč

Cenový odhad

101 500
od Kč
132 770
medián Kč
160 000
do Kč

Při nájezdu kolem 180 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km190 000 Kč
150 000 km146 000 Kč
200 000 km124 000 Kč
250 000 km108 000 Kč
300 000 km93 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mazda MX-5 ročníku 1998 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 132 770 Kč (při mediánovém nájezdu 180 000 km). Běžné rozpětí je od 101 500 do 160 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 213 866 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 77 200 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 190 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 93 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mazdy MX-5 1998 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo60,6 % · 77 vozidel
  • Itálie3,9 % · 5 vozidel
  • Švýcarsko2,4 % · 3 vozidla
  • Nizozemsko1,6 % · 2 vozidla
  • Rakousko1,6 % · 2 vozidla
  • ostatní země2,4 % · 3 vozidla
  • země neurčena27,6 % · 35 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha27,2 % · 292 prohlídek
  • Středočeský kraj24,2 % · 259 prohlídek
  • Plzeňský kraj15,9 % · 170 prohlídek
  • ostatní32,7 % · 351 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá15,3 % · 22 vozidel
  • Oranžová metalíza11,1 % · 16 vozidel
  • Červená10,4 % · 15 vozidel
  • Červená základní8,3 % · 12 vozidel
  • Zelená8,3 % · 12 vozidel
  • ostatní46,5 % · 67 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
25,4 %
evidováno u 77 vozů
Airbag
9,9 %
evidováno u 30 vozů
Katalyzátor
7,3 %
evidováno u 22 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 45,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 96,4 %EURO 1 · 1,4 %EURO 3 · 1,4 %EURO 4 · 0,7 %

Jiné ročníky Mazdy MX-5

Proklepněte konkrétní Mazdu MX-5 1998

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.