Mazda MX-5 2006

Evidováno
82
Způsobilost na STK
94,8 %
Ø nájezd (medián)
131 650 km
Dovezeno (74 ks)
90 %

Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 597 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 169 680 Kčmedián 209 000 Kčdo 226 000 Kč

V roce 2006 eviduje registr Mazdy MX-5 82 vozů. V provozu jich zůstává 75 vozů (91,5 %); ze zahraničí dovezeno 74 vozů (90,2 %).

Ročník 200694,8 %
Model celkem95,5 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy MX-5 2006 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let85,9 % -
16 let96,7 % -
18 let94,0 % -
20 let93,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 93 kW (57,3 %), 2.0 Benzín 118 kW (42,7 %).

Barevně převládá černá (29,3 %), druhá nejčastější je šedá (23,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 597 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 94,8 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 131 650 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 99 289 až 162 611 km. To odpovídá asi 6 583 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (37,3 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (90,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku29538,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení18724,4 %
Brzdové zařízení15620,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav648,4 %
Obtěžování okolí638,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
111×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
93×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
81×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
66×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
50×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
36×
7
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
32×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
28×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,3 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 847 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2006

MotorPočetSTK~cena
1.8 Benzín 93 kW4793,8 %187 000 Kč

Cenový odhad

169 680
od Kč
209 000
medián Kč
226 000
do Kč

Při nájezdu kolem 182 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km317 000 Kč
150 000 km234 000 Kč
200 000 km193 000 Kč
250 000 km166 000 Kč
300 000 km142 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mazda MX-5 ročníku 2006 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 209 000 Kč (při mediánovém nájezdu 182 251 km). Běžné rozpětí je od 169 680 do 226 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 262 700 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 166 592 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 317 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 142 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mazdy MX-5 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo81,1 % · 60 vozidel
  • Francie4,1 % · 3 vozidla
  • Švýcarsko4,1 % · 3 vozidla
  • Polsko2,7 % · 2 vozidla
  • Itálie1,4 % · 1 vozidlo
  • ostatní země5,4 % · 4 vozidla
  • země neurčena1,4 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj37,3 % · 242 prohlídek
  • Hlavní město Praha34,7 % · 225 prohlídek
  • Jihomoravský kraj28,0 % · 182 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá29,3 % · 24 vozidel
  • Šedá23,2 % · 19 vozidel
  • Modrá metalíza8,5 % · 7 vozidel
  • Červená7,3 % · 6 vozidel
  • Šedá metalíza7,3 % · 6 vozidel
  • ostatní24,4 % · 20 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
13,1 %
evidováno u 35 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 48,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 95,4 %EURO 3 · 4,6 %

Jiné ročníky Mazdy MX-5

Proklepněte konkrétní Mazdu MX-5 2006

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.